Sales manager Bratislava

LIKO-S, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme LIKO-S - európský líder v montovaných interiérových systémoch. Svojim zákazníkom ponúkame špičkové moderné a inovatívne riešenie v oblasti interiérových priečok, našim zamestnancom príjemné pracovné prostredie v modernej rodinnej firme s ekologickým zameraním a silným vzťahom k prírode a k trvalo udržiteľnému rozvoju. Práve hľadáme posilu na pozíciu Sales Managera do našeho bratislavského tímu!

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou firmy, ktorá pomáha zvyšovať kvalitu života nás všetkých. Poďte s nami spoznať zaujímavých ľudí, cestovať po republike, zapojte sa s nami do projektov, ktoré dávajú zmysel a kde zúročíte svoje obchodné zručnosti!

MÁME PRE VÁS PRÁCU, KTORÁ VÁS BUDE BAVIŤ. ČO VÁS ČAKÁ?

  • najskôr Vás necháme dôkladne spoznať všetko okolo firmy LIKO-S, díky tomu budete schopný/á byť pre klientov 100% oporou
  • Vašou hlavnou úlohou bude predaj našeho hlavného segmentu - prestaviteľných, mobilných a interaktívnych priečok, ktoré formujú interiéry budov
  • denne budete v kontakte s architektmi, investormi a generálnymi dodávateľmi stavieb u nás
  • ALE nebude to len o cold calloch a dohováraní schôdzok - očakávame, že sa budete chcieť zapojiť aj do stratégie a nastavovania procesov - nachystali sme pre Vás množstvo čiastkových projektov, ktoré budú súčasťou Vašej misie a do ktorých Vás veľmi radi zapojíme
  • k tejto pozícii patrí tiež príprava zmlúv s dôrazom na inkaso a zaistenie pohľadávok, rovnako tak ako riadenie a spracovanie cenových ponúk a kalkulácií
  • o našich obchodných partnerov sa náležite postaráte - veríme, že dlhodobá starostlivosť a budovanie vzťahov s klientmi je kľúčovou úlohou každého kvalitného obchoďáka
  • nebojíte sa hľadať a skúšať efektívne stratégie komunikácie pre rôzne typy firem
  • Vaša pozícia bude mať priamy dopad na výsledky firmy a keď porastie firma, Vy porastiete s ňou!

AKO SI VÁS PREDSTAVUJEME?

  • máte minimálne SŠ vzdelanie, ideálne stavebného alebo ekonomického smeru
  • orientujete sa vo výkresovej dokumentácii a to aspoň na základnej úrovni
  • máte už preukázateľné skúsenosti s obchodom alebo s jednaním s investormi - ale šikovným nováčikom v odbore tiež radi dáme príležitosť
  • máte rád/a v práci samostatnosť a efektivitu, predaj Vás fakt baví a chcete dosahovať skvelé výsledky
  • viete, že zdravé sebavedomie a asertívne správanie je treba, ale zároveň viete s klientmi jednať s rešpektom a pokorou
  • rovnako tak viete, že bez proaktívneho prístupu a s chuťou doťahovať veci do konca to proste nepôjde, preto hľadáme niekoho, kto má drive
  • samozrejme, že viete pracovať na pokročilej úrovni v MS Office
  • nevyhnutnosťou je vodičák sk. B, vzhľadom k cestovateľskej povahe tejto pozície

A PRETOŽE TO U NÁS NIEJE LEN O PRÁCI, MÔŽETE SA TEŠIŤ NA:

  • finančné ohodnotenie priamo závislé na skúsenostiach a výsledkoch v rozmedzí od 2 000 – 3 000 Eur (fix + variabilná zložka)
  • zázemie firmy, ktorá má postavenie lídra na trhu, tisíce pozitívnych referencií a množstvo spokojných zákazníkov
  • k dispozícii budete mať firemné auto - a to i k súkromným účelom
  • samozrejmosťou je telefón a notebook
  • zaškoleniu venujeme náležitú starostlivosť, preto o Vás bude čo najlepšie postarané v rámci starostlivo vytvoreného adaptačného plánu
  • ponúkame flexibilnú pracovnú dobu
  • priestor pre sebarealizáciu - s architektmi a investormi budete tvoriť podobu ich interiérov a strážiť celú realizáciu až po dokončenie a odovzdanie.
  • možnosť vzdelávania sa - odborné, jazykové kurzy, techniky predaja a vyjednávania a ďalšie
  • prostredie bez korporátnych pravidel, kde oceňujeme hľadanie nových ciest a nápadov

Chceme niekoho, kto má rád veľké výzvy a chce niečo meniť - nie len “tuctových hráčov”. Idete do toho s nami? Dajte nám vedieť! CV pošlite ideálne spolu s Vaším krátkym predstavením.

Tešíme sa na Vás!