Technický specialista / konstuktér ve stavebnictví

LIKO - S, spol. s r.o.

Miesto práce
Polianky 5, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 500 EUR/mesiac700 € + variabilní složka mzdy + roční bonus (mzda se v průměru pohybuje kolem 1500€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V naší pobočce v Bratislavě potřebujeme posílit náš tým odborníků. To víte, jako dodavatel nejlepších příček na trhu se naši chlapi nezastaví. Takže pokud chcete, aby výsledkem vaší práce bylo prostředí, které dělá radost lidem, tak se nám ozvěte!

Máme pro Vás práci, která Vás bude bavit. Proč?
• Uvidíte za sebou obrovský kus krásné a kvalitní práce (např. několik pater administrativních budov vybavené našimi příčkami jen tak někdo nepřehlédne)
• Jsme moderní firma, neustále se zlepšujeme, vyvíjíme, rozšiřujeme a v oblasti interiérových systému udáváme trendy v oboru
• Rádi bychom doplnili náš tým o někoho, kdo půjde s námi dělat díru do světa a bude pyšný na to, jaké krásné prostředí pro práci budou díky němu lidé v Bratislavě a okolí mít

Co Vás čeká?
• Zajištění celkové technické podpory obchodnímu a realizačnímu týmu – zpracování cenových nabídek, příprava technických a designových řešení
• Každodenní práce v Autocadu při navrhovaní technických řešení pro naše klienty (pokud jste stavař, tak by to měla být pro Vás brnkačka)
• Komunikace pod značkou LIKO-S s našimi dodavateli a zákazníky
• Zadávání našich zakázek do výroby (máme jedinečnou výrobu na centrále ve Slavkově u Brna a všechny kolegy odsud budete znát, to se pak práce dělá líp a snadněji)
• Neděláme tabulky pro tabulky, budete mít přímý vliv na zisk divize a o ten se s Vámi rádi podělíme

Zamestnanecké výhody, benefity

Věříme, že Vás potěší:
• Intenzivní a kvalitní zaškolení
• Zajímavá práci v rodinné firmě s více jak 25letou tradicí, kde dostanete prostor pro seberealizaci
• Být součástí přátelského kolektivu s elánem dosahovat skvělých výsledků
• Práci pod značkou, která je špičkou na trhu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Velkou škálu firemních benefitů (telefon, notebook, moderní firemní oblečení, příspěvek na stravování, aj.)
• Návštěva zahraničních konferencí (na největším stavebním veletrhu BAU Mnichov rpzhodně nemůžeme chybět)
• Vzdělávání v naší firemní škole - odbornostní, osobností, jazykové
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Informácie o výberovom konaní

Těšíme se na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Budeme rádi, pokud:
• Jste stavař/strojař – minimálně středoškolák a ve stavařině vidíte svou budoucnost a kariéru
• Dělá Vám radost, když vymyslíte, jak udělat věci lépe, efektivněji, kvalitněji…
• Dokážete zvednout telefon a mluvit s našimi zákazníky nad technickými specifikacemi našich produktů (nebojte, tu pravou obchodničinu udělá náš ředitel pobočky, Váš šéf – náš prima kolega Roman Macko)
• Rozumíte výkresové dokumentaci, dokážete pracovat v Autocadu
• Jste detailista, který rád dotahuje věci do konce a nad detaily rozhodně rukou nemávne (my totiž také nikdy ne)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

LIKO - S je medzinárodne úspešná rodinná firma zo Slavkova U Brna, pôsobiaca na trhu už od roku 1992. Vyrábame a montujeme prestaviteľné a posuvné priečky, vstavky do hál, administratívne, logistické a výrobné objekty pre podnikanie. Venujeme sa zelenému stavaniu, taktiež aj zákazkovej kovovýrobe pre významných európskych dodávateľov technologických celkov. LIKO-S exportuje zhruba tretinu svojej produkcie do európskych štátov. Cez svoju obchodnú sieť dodáva firma svoje výrobky taktiež na trhy ako sú India, Stredný východ, Južná Amerika a najnovšie aj USA. Majitelia firmy väčšinu zisku každoročne venujú do významných investícií v rámci technológií, výskumu a vzdelávania zamestnancov. V minulých rokoch priniesla firma LIKO-S celý rad inovácií, ktoré vždy menili celé odvetvia. Máme veľa úžitkových vzorov na naše produkty. Usilujeme sa o to, aby náš štýl, naša filozofia, náš prístup k práci i životu bol jasne rozpoznateľný. Zamestnanec i zákazník je pre nás partnerom, ktorý si zasluhuje byť v centre pozornosti. Veríme, že najlepšie je byť najlepší!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3443610  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac