Vedúca sestra

LIKAVA - centrum sociálnych služieb

Miesto práce
LIKAVA - centrum sociálnych služieb, Likavka
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacostatné zložky mzdy budú dohodnuté na osobnom pohovore (osobné ohodnotenie, príplatky a iné)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- efektívne riadi, organizuje, plánuje a kontroluje poskytovanie
ošetrovateľskej a opatrovateľskej starostlivosti v zariadení
- zabezpečuje a metodicky usmerňuje zdravotníckych pracovníkov pri
poskytovaní zdravotnej starostlivosti v zariadení,
- kontroluje a uplatňuje v praxi legislatívne nariadenia v súlade s odbornou
praxou
- bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore

zabezpečené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že
budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Hlavná sestra/sestra

Počet rokov praxe

5

- empatia
- vedenie ľudí
- organizovanie a plánovanie práce
- analyzovanie a riešenie problémov

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, ktorá poskytuje celoročné pobytové sociálne služby občanom, ktorí z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku potrebujú zabezpečenie nevyhnutných podmienok na uspokojenie základných životných potrieb v zmysle zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4349099  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac