Sociálny pracovník

LIKAVA - centrum sociálnych služieb

Miesto práce
Likavka 9, Likavka
Termín nástupu
ihneď
918,5 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z., platové zaradenie v závislosti od dosiahnutého stupňa vzdelania a odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sociálna práca a poradenstvo pre fyzické osoby v zariadení sociálnych služieb,
- realizuje formy, metódy a postupy sociálnej práce s prijímateľom, skupinou, jeho rodinou a ostatnou sociálnou sieťou,
- realizuje metódy sociálnej práce zamerané na podporu samostatnosti, nezávislosti prijímateľa sociálnych služieb,
- vykonáva sociálnu posudkovú činnosť,
- vykonáva ostatné činnosti súvisiace s pobytom klienta v zariadení sociálnych služieb

- stravovanie v jedálni 1,01 €
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 2% z hrubej mzdy zamestnanca,
- 1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zo sociálneho fondu na: životné a pracovné jubileá v zmysle interného predpisu, 1x ročne príspevok na dopravu, príspevok na regeneráciu prac.sily

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

asertivita,
empatia,
komunikatívnosť,
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
sebaovládanie
trpezlivosť

Príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, ktorá poskytuje celoročné pobytové sociálne služby občanom, ktorí z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku potrebujú zabezpečenie nevyhnutných podmienok na uspokojenie základných životných potrieb v zmysle zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4228257  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 918,5 EUR/mesiac