Projektový manažér (Ref. č.: PM.11.2017)

Lighting Beetle s.r.o.

Miesto práce
Gunduličova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Q1/2018
Ponúkaný plat (brutto)
1 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš viesť projekty v oblasti (re)dizajnu veľkých (webových) aplikácií, softvéru a webových portálov za použitia UX metodík počas celej fázy projektu.

Ako projektový manažér budeš štartovať nové projekty v kooperácií s naším obchodným oddelením. Tvojou úlohou bude alokovať a postaviť vhodný interný tím, ako aj presvedčiť klienta a obchodníkov o ideálnom štarte projektu.

Každý deň budeš úzko spolupracovať s tímom šikovných UX dizajnérov, grafických dizajnérov, front-end developerov a sem tam aj s tímom externých dodávateľov.

Ideálny kandidát bude zodpovedný za plánovanie, koordináciu a implementáciu projektov v budgete, čase a scope, ktorý bude win win situáciou pre LB* tím ako aj koncového klienta.

Budeš monitorovať a koordinovať prezentáciu výsledkov projektových tímov relevantným stakeholderom a klientom.

Okrem toho očakávame, že budeš s ostatnými projektovými manažérmi rozširovať a nastavovať procesy v oblasti projektového riadenia naprieč celou firmou.

- možnosť pracovať na extrémne zaujímavých projektoch, ktoré zlepšujú život a prácu tisícom používateľov každý deň
- stabilná a rastúca spoločnosť
- neobmedzená dovolenka
- office v centre Bratislavy
- otvorená kultúra a financie
- možnosť vymýšľať benefity pre seba aj kolegov

Ak nám pošleš iba svoje CV, tak na 99% Ti neodpíšeme. Preto pripoj k svojej žiadosti aj pár slov, prečo práve Ty by si mal byť integrálnou súčasťou našich projektov. Aspoň pár vetami opíš svoje skúsenosti s riadeným digitálnych alebo softvérových/vývojových projektov, príp. iné skúsenosti, ktoré si myslíš, že sú nevyhnutné na tento typ práce.

P.S.: Tykáme si! :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- nastavovanie projektových plánov a vhodná alokácia členov tímu
- schopnosť efektívne využívať voľné kapacity ako aj drivevovať interné projekty
- monitorovanie projektových výstupov a zabezpečenie ich kvality
- updateovanie stakeholderov, klientov a členov tímu o progresse projektov
- delegovanie a plánovanie úloh pre senior členov tímu a dohľad nad exekúciou jednotlivých úloh
- motivácia tímu na dosiahnutie výsledkov v požadovanom scope, čase a kvalite
- IT/UX alebo background z reklamného/digitálneho sveta výhodou
- silné verbálne, organizačné a písomné zručnosti
- schopnosť vyjadriť písomne a slovne svoje myšlienky v anglickom jazyku aspoň na trošku pokročilej úrovni
- vedieť mať radosť z dobre odvedenej práce, dosiahnutých výsledkov a vedenia ľudí

Sme najväčšie UX štúdio na Slovensku. Dnes pracujeme na projektoch, ktoré používajú tisícky Slovákov.

Stojíme za redizajnom úspešných projektov ako martinus.sk, pelikan.sk, cestovného poistenia union.sk, ako aj množstvom interných softvérových aplikácii pre firmy ako Orange, Dôvera a Slovak Telekom.

Disponujeme vlastným UX labom v ktorom sme otestovali a navrhli zlepšenia digitálnych produktov pre desiatky firiem, vrátane portálu profesia.sk, na ktorom čítaš tento inzerát ;)

Organizovali sme prvú konferenciu exconf.com a chceme v tejto tradícií pokračovať.

Sme spoluzakladateľom neziskovej organizácie suxa.sk, ktorá podporuje, vzdeláva a spája ľudí, ktorí sa venujú UX.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Šolc
E-mail: poslať životopis
ID: 3238345   Dátum zverejnenia: 9.11.2017