HTML/CSS front-end developer

Lighting Beetle s.r.o.

Miesto práce
Gunduličova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, kto má rád kódenie webových stránok a aplikácií.

Tvojou úlohou bude spolupracovať s našimi UX dizajnérmi, tvoriť vlastné living styleguides a HTML/CSS šablóny, príp. React komponenty.

- výplata a pivko s kolegami už tradične vždy prvý pracovný deň v mesiaci
- neobmedzená dovolenka
- príspevok na ľubovolný narodeninový darček vo výške 150€
- dva 25" monitory DELL U2515H a akékoľvek opodstatnené gadgety bez ktorých nevieš žiť
- žiaden startup, žiadna korpo, ale malá stabilná a slobodná firma
- otvorené financie a podiel na zisku
- office v centre Bratislavy
- každý piatok interné akadémie na rozvoj Tvojích softskillov a skillov v oblasti developmentu, UX a grafického dizajnu
- preplatenie ľubovolných kurzov a vzdelávacích aktivít, ktoré aspoň trochu súvisia s naším core business

Odpovieme len uchádzačom, ktorí v žiadosti odpovedia na tieto tri oblasti:

1.) pošli nám par linkov na projekty / web stránky / whatever, na ktorých si pracoval
2.) stručne opíš Tvoje skúsenosti s web developmentom (čo najzaujímavejšie si spravil, aké technológie a aký editor používaš)
3.) čo vieš a akú skúsenosť máš s JADE (PUG), SASS a gulp

P.S.: ak si junior developer a máš menej skúsenosti, tak Ti môžeme poslať dizajn homepage, ktorý by si skúsil naprogramovať a ak by sa to našim programátorom pozdávalo, tak sa dohodneme čo daľej :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš sa sebou nakodených pár existujúcich pekných webov
- máš chuť písať excelentné HTML a CSS
- základná znalosť version tracking/git
- skúsenosti s responzívným dizajnom
- skúsenosti s Bootstrap, príp. JADE (PUG), SASS a gulp
- znalosť alebo chuť učiť sa js, React a Angular

Sme najväčšie slovenské UX štúdio – 52 talentovaných ľudí, ktorí sa venujú výskumu zákazníkov, testovaniu použiteľnosti, prototypovaniu, grafickému dizajnu a front-end developmentu. Dnes pracujeme na projektoch, ktoré používajú milióny Slovákov.

UX dizajnu sa venujeme už 12 rokov, pracovali sme v 15 krajinách sveta. Stojíme za redizajnom úspešných projektov ako martinus.sk, pelikan.sk, cestovného poistenia union.sk, ako aj množstvom webov a interných softvérových aplikácii pre firmy ako Orange, Dôvera, Škoda Auto a Slovak Telekom.

Disponujeme vlastným UX labom v ktorom sme otestovali a navrhli zlepšenia digitálnych produktov pre desiatky firiem, vrátane portálu profesia.sk, na ktorom čítaš tento inzerát ;)

Sme certifikovaní od Nielsen/Norman Group a stabilne rastieme už 7 rokov.

Sme spoluzakladateľom neziskovej organizácie SUXA.sk, ktorá podporuje, vzdeláva a spája ľudí, ktorí sa venujú UX.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3191162  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200€