Projektant elektro

LIGHTECH, spol. s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 90, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 500 EUR/mesiac13. plat odmeny podľa odmeňovacieho systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Projektovanie elektrických inštalácií, NN, VN zariadení bez autorizácie zo zameraním
na projekty verejného osvetlenia a rekonštrukcii osvetlenia, FVE
- Projekty elektroinštalácie verejného osvetlenia
- Koordinácia s technikom
- Administratívne práce spojené s výkonom pracovnej pozície
- Komunikácia so zákazníkom, úradmi štátnej a verejnej správy a samosprávy v rámci projekčnej činnosti
- Kontrola kvality a správnosti riešených úloh a projektov
- Dohľad nad realizáciou zákaziek

- možnosť kariérneho rastu
- mladý dynamický kolektív
- organizovanie rôznych teambuildingov

Na inzerát odpovieme len vybraným uchádzáčom, ktorí budú pozvaní na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- práca v AutoCAD podmienka
- skúsenosť v projektovaním FVE podmienkou
- skúsenosti s projektovaním verejného osvetlenia výhodou
- aktívny vodič
- znalosti programu Dialux a AutoCAD výhodou
osobnostné predpoklady
- precíznosť
- zodpovednosť za zverenú prácu
- zmysel pre detail
- koncepčné myslenie
- samostatnosť pri riešení úloh

LIGHTECH spoločnosť s ručením obmedzeným je moderná spoločnosť, ktorú tvorí tím nezávislých kreatívnych ľudí zameraný na komplexný, koncepčný návrh a realizáciu osvetlenia. Hlavným cieľom je spokojnosť ich klientov, osvetlenie, ktoré obohacuje priestor, vytvára emócie a ostáva v pamäti užívateľa a návštevníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4500944  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac