Office manager

LIGHTECH, spol. s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 90, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiac13. plat podľa splnenia pracovných úloh načas odmeny podľa výkonu funkcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie chodu kancelárie spoločnosti.
- Práca v účtovnom systéme Pohoda - spracovanie podkladov pre účtovníka.
- Objednávky prepravy tovaru.
- Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi.
- Spracovávanie korešpondencie.
- Vypracovanie podkladov pre tendre a komunikáciu so štátnymi inštitúciami

Zabezpečiť plynulý chod spoločnosti je vždy náročná a pestrá úloha. Preto na túto pozíciu hľadáme spoľahlivú osobu, ktorá už v predchádzajúcom období dosiahla dobré výsledky v predchádzajúcom zamestnaní. Nechýba Vám chuť a ochota organizovať procesy firmy, komunikácia s úradmi Vám nie je cudzia? Hľadáme niekoho, kto dokáže zvládať a organizovať viaceré rôznorodé činnosti a vytvárať si v práci poriadok a systém, v prípade potreby koordinovať prácu kolegov a niekedy, ak je to potrebné, preberať od kuriérov aj zásielky. Žiadne nudné sedavé zamestnanie. Na druhej strane spoločnosť s minimálnou fluktuáciou, ktorá má veľmi dobré meno vo svojom odvetví, poskytuje svojim zamestnancom rozvoj, priestor pre odborný aj kariérny rásť a dlhodobú istotu a budúcnosť. Môže to byť výzva práve pre Vás.

Životopis v slovenskom jazyku posielať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Požiadavky
• Stredoškolské vzdelanie, alternatívne vysokoškolské
• Vzdelanie ekonomického smeru
• Znalosť účtovného systému Pohoda- základy výhodou
• Komunikatívnosť, tímový hráč
• Cieľavedomosť,
• Znalosti základov účtovníctva ( vyznať sa v pojmoch )
• Schopnosť učiť sa
• Anglický jazyk písomný styk
• Dôslednosť v plnení úloh

LIGHTECH spoločnosť s ručením obmedzeným je moderná spoločnosť, ktorú tvorí tím nezávislých kreatívnych ľudí zameraný na komplexný, koncepčný návrh a realizáciu osvetlenia. Hlavným cieľom je spokojnosť ich klientov, osvetlenie, ktoré obohacuje priestor, vytvára emócie a ostáva v pamäti užívateľa a návštevníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1906794  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac