Elektrikár

LIGHTECH, spol. s.r.o.

Miesto práce
Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montážne a údržbárske práce elektrických zariadení, verejného osvetlenia a pod.
• Vykonávanie funkčných skúšok zariadení
• Vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
• Príprava kalkulácie, evidencia materiálu a vykonaných prác jednotlivých zákaziek
• Kontrola vykonaných prác s projektovou dokumentáciou,
• Montáž osvetlenia na pridelených projektoch ( bytoch, RD atď. )
Prevažná časť práce spočíva v údržbe verejného osvetlenia

- mladý, dynamický kolektív
- organizovanie rôznych teambuildingov

Na inzerát odpovieme len vybraným uchádzáčom, ktorí budú spĺňať požiadavky praxe , tí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Eletrikár, elektrotechnik

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť za zverené úlohy,
- samostatnosť, presnosť, rozhodnosť, flexibilita
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu
problémov
- schopnosť pracovať na základe projektovej dokumentácie
- § 23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky
- práca na vysokozdvižnej plošine

Projektovanie vnútorných a vonkajších silnoprúdových rozvodov v obytných, občianskych a priemyselných objektoch . Projektovanie rodinných domov (KNX, NIKO HOME CONTROL )
Stavby občianskej vybavenosti (KNX, NIKO HOME CONTROL ).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LIGHTECH, spol.s.r.o.
Kominárska 2,4
83104 Bratislava
ID: 1314132   Dátum zverejnenia: 7.8.2017