1 000 - 1 500 EUR

Servisný technik vysokozdvižných pracovných plošín

LIFTTEC, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servisný technik vysokozdvižných pracovných plošín, vysokozdvižných vozíkov a inej zdvíhacej techniky.
- Práce v depe a výjazdy k zákazníkom po nahlásení poruchy
- Vykonávanie pravidelných servisných prehliadok pred začatím a po ukončení nájmu.
- Korektné vyhodnocovanie príčin vzniknutých porúch.
- Vypracovanie reportov vedeniu spoločnosti o podaných servisných úkonoch vrátanie požiadaviek na doplnenie servisných dielov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € + motivačné ohodnotenie v závislosti od šikovnosti technika

- Nadštandardné ohodnotenie ( základná zložka 1.000 € + ďalšie motivačné ohodnotenie )
- Servisné vozidlo
- Mobilný telefón + notebook

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hydraulika + elektrohydraulika prípadne motorár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Bydlisko do 30 km od Senca alebo Žiliny výhodou, nie je však podmienkou
- technická zručnosť v oblasti servisu hydrauliky a elektrohydrauliky
- ochota cestovať
- výhodou skúsenosti so servisom pracovných plošín prípadne vysokozdvižných vozíkov
- samostatnosť a flexibilita
- lojálnosť a záujem o dlhodobú spoluprácu
- zákaznícka orientácia so slušným ústretovým vystupovaním
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, 100% odvedená práca
- schopnosť a ochota učiť sa novým veciam a zdokonalovať sa

Spoločnosť LIFTTEC s.r.o. je jedným z lídrov na Slovenskom trhu v oblasti prenájmu a predaja vysokozdvižných pracovných plošín. Vzhľadom k rastúcemu trendu sa v súčasnosti zameriavame na budovanie kvalitného pracovného teamu.

Horný Val 8/17
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Csaba Biricz
E-mail: poslať životopis
ID: 3780923   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € + motivačné ohodnotenie v závislosti od šikovnosti technika