Obchodný zástupca

Liftega s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
1 000 - 1 500 EUR/mesiacPlat je formou províznych odmien podľa výkonu čiže neobmedzený rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi predaj služieb spoločnosti
Prezentuje portfólio a služby spoločnosti
Vyhľadáva potenciálnych klientov
Udržiava a rozvíja obchodné kontakty
Pripravuje podklady pre cenové ponuky
Spracováva údaje o výsledkoch predaja a každodennej činnosti.
Zodpovedne pristupuje k požiadavkám nových aj stávajúcich klientov
Tvorí a aktualizuje databázu klientov
Analyzuje trh a konkurenčné prostredie
Plní úlohy podľa jednotlivých pokynov vedenia spoločnosti
Konzultuje s vedením spoločnosti súlad vyhotovenia jednotlivých projektov s platnou legislatívou v odblasti zdvíhacích zariadení
Zúčastňuje sa prezentačno-propagačných akcií na území Slovenska
Zúčastňuje sa školení a pracovných ciest v zahraničí
Skúsenosti s čítaním tenických výkresov a technických podkladov
Skúsenosti s meraním priestoru a zakresľovaním presných podkladov

-príjemné prostredie a práca v dynamickom kolektívne.
- možnosť osbného rastu
-samostatná flexibilná práca
- podiel z predaja
- koncoročný bonus

Ste nadšení pre obchod, techniku a poskytovanie komplexných riešení zákazníkom?
Ak máte nadpriemerné obchodné zručnosti, znalosti v oblasti zdvíhacích zariadení, výťahov a segmentu zdravotníckych pomôcok, nechýba vám chuť vynikať. Pozícia je určená pre skutočného profesionála s dobrými výsledkami, ktorému súčasná práca neprináša dostatok priestoru k realizácii. Preferujeme profil technicky zameraného obchodníka s dobrou priestorovou orientáciou a vysokým stupňom zodpovednosti. Pozícia vyžaduje prácu s väčším množstvom údajom, reporting, spracovávanie podkladov, samostatné jednania na obchodnej úrovni a cestovanie. Spoločnosť Liftega, ako dodávateľ zdvíhacích zariadení, hľadá do svojho tímu obchodnú zástupkyňu alebo obchodného zástupcu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax vo vedení obchodných jednaní - prezentačné schopnosti,
anglický jazyk – základy , resp. pokročilý,
reprezentatívne vystupovanie,
schopnosť operatívne riešiť procesy a technické myslenie,
zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, ,
tvorivosť a dynamika, aktívny vodič

Každá budova si zaslúži bezbariérovosť, aby sa v nej mohli slobodne pohybovať všetci bez ohľadu na ich súčasný zdravotný stav, či stupeň mobility, pre ktorý sa schodisko stáva častokrát prekážkou. V spoločnosti Liftega je našim poslaním, aby všetky naše riešenia poskytovali tie najvhodnejšie východiská pohybu ľudí v budovách.
Naša činnosť sa však nekončí nainštalovaním konkrétneho zariadenia. Naďalej poskytujeme technickú podporu a servis pre dlhodobé spoľahlivé fungovanie našich zariadení ako aj pravidelné prehliadky.
ID: 3741969  Dátum zverejnenia: 17.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacPlat je formou províznych odmien podľa výkonu čiže neobmedzený rast