Vedúci obchodného tímu

LIFTEC SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda je dohodnutá individuálne. K základnej mzde patrí po zaškolení provízia podľa dosiahnutých výsledkov do 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste obchodník telom a dušou, ale chcete byť aj lídrom?

Radi Vás privítame ako vedúceho obchodného tímu. Obchodný tím má na starosti predaj zariadení priemyselného značenia a riešení v oblasti automatizácie, jednoúčelových zariadení a ich integrácie.

Vedúci obchodného tímu:
- vedie svojich kolegov (zúčastňuje sa výberu, prenáša na nich ciele, hodnotí, motivuje, kontroluje, rozvíja ich zručnosti, v prípade potreby zastupuje...),
- obchoduje - zo začiatku v určenom regióne, po úspešnom zaškolení ako obchodník pre kľúčových zákazníkov (KAM) - vyhľadáva obchodné príležitosti, tvorí cenové ponuky, dohliada na obchodné prípady,
- navrhuje kampane, doplnkové ciele v súlade s obchodnou stratégiou,
- udržiava vzťahy so zákazníkmi a udržiava databázu kontaktov.

Hľadáme kolegu najlepšie z Trenčianskeho kraja - miesto práce je v Trenčíne, ale pri výkone obchodníckej časti práce je potrebné cestovať za kľúčovými zákazníkmi na Slovensku. Členovia obchodného tímu sú rozmiestnení po celom Slovensku.

- vozidlo aj na súkromné účely
- práca v zaujímavom rastúcom odbore vo flexibilnej zdravo nastavenej firme
- príležitosť sebarealizácie, kariérneho a odborného rastu, individuálny koučing
- nové moderné pracovné prostredie
- príspevok na stravovanie v maximálnej hodnote
- charakterizuje nás motto „Rozdiel je v prístupe“

Profesijný životopis, prípade motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. pošlite e-mailom na [email protected] s názvom pozície v predmete správy, alebo ako reakciu na túto pracovnú ponuku. Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania ( strojárstvo, elekrotechnika... )

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj zariadení, technických riešení

Počet rokov praxe

4

Čím viac z týchto predpokladov bude uchádzač spĺňať, tým lepšie:
• prax v oblasti predaja technických zariadení
• technické vzdelania resp. technické myslenie - predstavivosť, zhodnotenie možností riešenia
• výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• orientácia na dlhodobé ciele a výsledky
• skúsenosti a/alebo chuť riadiť tím, no byť OK aj s výkonnou činnosťou
• proaktívny človek, "dá sa" prístup
• obchodnícky "drive", silná obchodná motivácia
• tímová spolupráca
• MS Office, skúsenosti s CRM
• aktívny šofér, VP sk. B
• angličtina je výhodou, napr. na výstavách, pri komunikácii s dodávateľmi

LIFTEC SK je na trhu od roku 1990 a patríme k špičke v oblasti priemyselného značenia. Dynamicky rozvíjame aj oblasť automatizácie.
Našou víziou je prinášať výrobným podnikom riešenia, ktoré reálne zvyšujú efektivitu, znižujú náklady a tvoria zisk. Náš tím kolegov sa skladá z ochotných profesionálov, pretože ROZDIEL JE V PRÍSTUPE.
www.liftec.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4069877  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac