Konštruktér jednoúčelových zariadení

LIFTEC SK, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
1 500 EUR/mesiacplus prémie vo výške 30%, v závislosti od dosiahnutých individuálnych ukazovateľov KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Vás nové trendy v automatizácii, robotike a priemysle 4.0?
Máte záujem sa podieľať na individuálnych riešeniach, spoznať nové výrobné procesy a postupy?
Pridajte sa a staňte sa členom nášho inovatívneho tímu v perspektívnom odvetví.

Náplň práce:
• návrh jednoúčelových strojov a zariadení priemyselnej automatizácie
• spolupráca pri ich výrobe a realizácii
• tvorba 3D modelov a výrobnej dokumentácie v programe Solidworks
• technická podpora pre obchodné oddelenie
• technická spolupráca s dodávateľmi

- Ponúkame prácu v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť vlastného rozvoja, zaujímavé projekty
- nové moderné pracovné prostredie
- stravné lístky v maximálnej hodnote 5,10€
- pitný režim (káva, čaj)
- firemné akcie

Motivačný list spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. zasielajte výhradne e-mailom na [email protected] s názvom pozície v predmete správy. Informácie o ponúkanej pozícii telefonicky nepodávame. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie. Prajeme veľa šťastia !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcia strojov a zariadení

Ostatné znalosti

SolidWorks - Expert
CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- 3 ročná prax v konštruovaní s prvkami automatizačnej techniky; v Solidworks výhodou
- SŠ strojnícka / priemyselná, odbor: strojárska technológia/ konštrukcia
- znalosť technických noriem
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- zmysel pre detail, tvorivé myslenie, technická zručnosť

LIFTEC SK je na trhu od roku 1990 a patríme k špičke v oblasti priemyselného značenia. Dynamicky rozvíjame aj oblasť automatizácie.
Našou víziou je prinášať výrobným podnikom riešenia, ktoré reálne zvyšujú efektivitu, znižujú náklady a tvoria zisk. Náš tím kolegov sa skladá z ochotných profesionálov, pretože ROZDIEL JE V PRÍSTUPE.
www.liftec.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3821252  Dátum zverejnenia: 15.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac