Social Media Manager

Lifetech Scentum s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda je variabilná v závislosti od výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa a starostlivosť o sociálne siete (Facebook, Instagram, YouTube)
- Vyhotovenie reklamných textov, blogových článkov
- Nastavovanie, kreatíva komunikačnej a obsahovej stratégie na jednotlivých social media kanáloch
- Tvorba pravidelných mesačných reportov a analýz
- Prezentovanie výsledkov
- Vytváranie, plánovanie a publikovanie kvalitného obsahu na sociálne siete
- Tvorba chytľavých textácií príspevkov
- Foto/video tvorba

- mladý, energický kolektív
- preplatenie nákladov spojených s tvorbou foto/videa (hotel, cestovné)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť pracovať z domu
- provízie z predaja produktov
- možnosť cestovania
- práca so známymi osobnosťami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sleduješ aktuálne social media trendy? Máš víziu ? Pridáš denne niekoľko Stories na Instagram? Vieš čo je to community management? Tak hľadáme práve teba.

Si šikovný a flexibilný, ktorý sa nebojí práce a pomôže nám so správou sociálnych sietí našich klientov? Ako náš nový socialista by si mal ovládať gramatiku, angličtinu, byť samostatný a zodpovedný, a nebáť sa prezentovať nápady.
Ak máš skúsenosti so správou sociálnych sietí pošli životopis.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom technického konope a výrobou produktov z technického konope.
ID: 4005267  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac