LIFER Reality hľadá nového člena tímu

LIFER s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
v priemere 1 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na to, aby si sa stal členom nášho tímu, nemusíš mať roky skúseností v oblasti nehnuteľností, dôležité je nadšenie pre obchod, dar reči a záľuba v komunikácii s ľuďmi. Pracovnú dobu si riadiš sám a dá sa skĺbiť s ďalšími aktivitami ako napr. školou, brigádou alebo inou prácou.

Nepožadujeme od maklérov, aby vysedávali v kancelárii, práca aj z domu a popri inom zamestnaní.

Sme mladá, spoľahlivá realitná kancelária, ktorá hľadá nového člena nášho tímu. Nečakaj u nás nudné dlhé porady ale skôr komunikáciu, ktorá prebieha prirodzene počas práce. Snažíme sa vytvoriť si také pracovné prostredie aby sme sa tu všetci cítili príjemne a nemuseli si odpočítavať minúty do konca. Nečakaj fixný pracovný čas, budeš pánom svojho času. Nečakaj naštvaného šéfa za chrbtom, ale osobu, ktorá sa o teba bude starať a bude mu záležať na tvojom osobnostnom raste a pomôže ti pri ,, náročnom,, začiatku. V našej kancelárií nájdeš príjemných a usmievavých kolegov, ktorí ti vždy radi pomôžu!

- ponúkame ti rôzne motivačné benefity
- pomôžeme ti so všetkým čo bude v našich silách
- budeš mať svoje útočisko u nás v office v centre mesta
- práca v dynamickom prostredí realitnej spoločnosti
- teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov
- možnosť dlhodobej perspektívy
- ponúkame ti všetko čo potrebuješ pre svoj štart avšak všetko je v tvojich rukách a
hlavne od teba závisí, koľko budeš zarábať, ako veľmi úspešný budeš

Ak si sa dostal až sem a všetko si si prečítal tak neváhaj zaslať nám životopis na [email protected] (prilož súhlas so spracovaním osobných údajov), alebo ak máš čas príď za nami do kancelárie kde budeme od 7:30 do 16:00 čakať na teba (nezabudni životopis zobrať so sebou)! Všetkých uchádzačov si podrobne pozrieme a následne informujeme o našom rozhodnutí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- chuť pracovať
- komunikatívnosť
- flexibilita
-organizovanosť
- najdôležitejšia je trpezlivosť pracovať s ľuďmi a hlavne
pre ľudí

Spoločnosť LIFER s.r.o vznikla na trhu s realitami s cieľom profesionálne a seriózne pristupovať ku všetkým klientom, ktorí nás oslovia s konkrétnymi požiadavkami na predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľností.

Na bráne 4
01001 Žilina
www.lifer.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ferdinand Straka
Tel.: +421948784838
E-mail: poslať životopis
ID: 3620887   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v priemere 1 500