Reagujte bez životopisu

Sestra ADOS Trnava - Domáce ošetrovanie / skrátený úväzok, dohoda

Life Art 1998 s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned alebo po dohode
10 EUR/hod.Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ošetrovanie klientov v ich domácom prostredí. Predovšetkým ošetrovanie rán, dekubitov, odbery krvi a pod.
NIE ASISTENT
Členstvo v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek
Výhodou je vodičský preukaz sk.B

Flexibilný pracovný čas, práca vám bude pridelená po vzájomnej dohode
Možnosť privyrobenia si aj cez víkend a sviatky
Profesionálna a priateľská pracovná atmosféra
Zabezpečujeme ďalšie vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozitívny vzťah k seniorom a empatia
Komunikatívnosť, flexibilita etika, morálka

ADOS Life Care – domáca ošetrovateľská starostlivosť. Našim cieľom je poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť vysokej kvality pre všetky vekové kategórie v domácom prostredí. Starostlivosti predchádza konzultácia s obvodným lekárom alebo lekárom špecialistom, ktorý liečbu navrhuje.
Ponúkame prácu na čiastočný pracovný úväzok, prácu sestrám prideľujeme tak, aby ju mohli vykonávať mimo svojho hlavného pracovného pomeru.
ID: 4509270  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.