Vychovávateľ

Liečebno - výchovné sanatórium Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Hrdličkova 21, Nové Mesto
Termín nástupu
2022-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
32

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
MS Office - pokročilý, výhodou práca s interaktívnou tabuľou

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Môže byť ukončené aj vzdelanie v inom smere ako len pedagogické. Určite sa budeme vedieť dohodnúť a nájsť vyhovujúce riešenie. Výhodou je doplnené špeciálno-pedagogické vzdelanie.

Ďalšie požiadavky
Práca je vhodná pre tých, ktorí majú radi prácu s deťmi. Sme zariadenie menšieho typu, kde max. počet detí v skupine je 8. Vo výchovno-vzdelávacom procese je kladený dôraz na individuálny prístup k dieťaťu. Pozitívom je príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív.
Platové podmienky: odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z., výhodou je zaradenie do vyššej pracovnej triedy v rámci platovej tarify. Možnosť pracovať aj na skrátený úväzok 50 %.

ID: 4335986  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.