Vychovávateľ

Liečebno - výchovné sanatórium Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Hrdličkova 21, Nové Mesto
Termín nástupu
2018-12-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
32

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
MS Office - používateľ

Vzdelanie
Vzdelanie podľa vyhlášky MŠ SR 437/2009 Z. z. - VŠ prvého, druhého stupňa, USO vzdelanie v študijnom odbore vychovávateľstvo, pedagogika, prípadne iný príbuzný odbor. Výhodou je aj doplnená špeciálnopedagogická spôsobilosť.

Ďalšie požiadavky
Práca je vhodná pre tých, ktorí majú radi prácu s deťmi, nemajú radi stereotyp a chcú urobiť niečo pre dobro iného. Výhodou je tiež dostatok voľna počas týždňa, keďže sa pracuje na krátky a dlhý týždeň. Možnosť pracovať aj na nižší úväzok.
Platové podmienky: odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z.

ID: 3550782  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.