Reagujte bez životopisu
Logo Liečebné termálne kúpele, a.s.

Údržbár / Elektrikár

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Miesto práce
Sklené Teplice - kúpele 100, Sklené Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody
1 050 - 1 200 EUR/mesiacHrubá mzda sa skladá zo základnej mzdy a variabilnej zložky podľa stanovených ukazovateľov. V prípade pozície ELEKTRIKÁR sa finančné podmienky DOHODNÚ INDIVIDUÁLNE!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zručný a máš rád manuálnu prácu na prevádzke? Pridaj sa k tímu správnych chlapov, ktorí hľadajú parťáka.

Medzi Tvoje činnosti bude patriť:

• vykonávanie preventívnej údržby, montáží a opráv zariadení a vybavenia
• výkon údržby súvisiacej s prevádzkovaním zverených objektov (zámočnícke, stavebné, záhradnícke a inštalatérske práce a pod.)
• vykonávanie činnosti preventívnych prehliadok objektov podľa schváleného harmonogramu a rozsahu
• vykonávanie evidencie a odstraňovanie porúch
• realizovanie odpisov meračov energií
• rozvoz tovarov na prevádzky
• v letnom období kosenie areálu, hrabanie, čistenie a pod.
• v zimnom období odpratávanie snehu a realizovanie posypu na chodníkoch v areáli

Ponúkame:

• prácu v atraktívnom prostredí kúpeľov
• zvýhodnené vstupy na všetky voľno-predajné procedúry pre zamestnanca a rodinných príslušníkov
• bezplatné vstupy do liečivých kúpeľov
• výbornú zamestnaneckú stravu za výhodných podmienok
• v prípade potreby a podľa dohody je možné poskytnúť zamestnanecké ubytovanie

Ak Ťa naša ponuka zaujala, svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžeš zaslať e-mailom na nižšie uvedené kontakty. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• technické a logické myslenie
• lojálnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť
• vodičský preukaz ,,B" podmienkou
• aktívny vodič

• v prípade platnej odbornej spôsobilosti podľa §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z. a praxe na pozícii ELEKTRIKÁRA sa finančné podmienky DOHODNÚ  INDIVIDUÁLNE!!!

Sme Liečebné termálne kúpele, a.s., ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a byť súčasťou napĺňania spoločne vytvorenej vízie. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421917771511
E-mail: poslať životopis
ID: 4806059  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac