Logo Liečebné termálne kúpele, a.s.

Lekár / Kúpeľný lekár

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Miesto práce
Sklené Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 976 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie lekárskej starostlivosti a liečby pacientom v termálnom prostredí
- sledovanie pokroku pacientov a prípadná úprava liečebných plánov
- vedenie príslušnej dokumentácie

​- príležitosť pracovať v termálnom kúpeľnom stredisku, kde sa starostlivosť o pacientov kombinuje s relaxáciou a regeneráciou
- ponúkame konkurencieschopný plat a rôzne výhody vrátane možnosti odborného vzdelávania a rozvoja
- pre absolventa poskytujeme podporu na ceste k získaniu skúseností v kúpeľnej medicíne
- vynikajúce pracovné prostredie s profesionálnym tímom
- flexibilný pracovný čas s možnosťou dohody o pracovnom úväzku
- prístup k zariadeniam a službám kúpeľov vrátane wellness a rekreačných aktivít
- možnosť ubytovania

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť efektívne komunikovať s pacientmi a členmi tímu

Sme Liečebné termálne kúpele, a.s., ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a byť súčasťou napĺňania spoločne vytvorenej vízie. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421917771511
E-mail: poslať životopis
ID: 4804006  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 976 EUR/mesiac