Logo Liečebné termálne kúpele, a.s.

Mzdový a personálny pracovník

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Miesto práce
Sklené Teplice - kúpele 100, Sklené Teplice
Termín nástupu
dohodou/ ihneď
1 500 EUR/mesiacod 1400,-€ ; konečná výška mzdy bude dohodnutá s prihliadnutím na komplexnosť pracovných skúsenosti a senioritu vybraného kandidáta. V prípade juniorských skúseností od 1200,-€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu. Ak máte vášeň pre prácu v oblasti ľudských zdrojov a financií, vyhľadávate príležitosť rozvíjať sa v stabilnom a perspektívnom pracovnom prostredí, máte radi systém a presne stanovené termíny Vám nie sú cudzie, hľadáme práve Vás.

Medzi Vaše hlavné zodpovednosti bude patriť:

  • ​komplexné spracovávanie, vedenie a archivácia mzdovej agendy ​
  • evidencia zamestnancov vrátane spracovania miezd, príprava pracovno-právnych dokumentov
  • ​komunikácia s externými inštitúciami a plnenie registračných a oznamovacích povinností ​
  • rovnomerný a nerovnomerný pracovný čas a práca s kontom pracovného času​
  • administratíva dochádzkového systému, spracovanie odchodov a príchodov zamestnancov a kontrola dochádzky
  • ​činnosti súvisiace so životným cyklom zamestnanca v spoločnosti
  • sledovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky a ich implementácia v praxi
  • komunikácia s manažmentom ohľadom mzdových záležitostí
  • Príprava štatistík a reportov pre manažment

  • práca v atraktívnom prostredí kúpeľov
  • podpora vzdelávania a sebarozvoja
  • zvýhodnené vstupy na všetky voľno-predajné procedúry pre zamestnanca a rodinných príslušníkov
  • bezplatné vstupy do liečivých kúpeľov
  • výborná zamestnanecká strava za výhodných podmienok

Ak Vás naša ponuka zaujala, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem pridať sa k nášmu tímu, pošlite svoj štrukturovaný životopis a motivačný list e-mailom na nižšie uvedené kontakty. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo humanitné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika , min. 3- ročné skúsenosti s vedením mzdového účtovníctva

Počet rokov praxe

3

  • Zodpovedný mzdový a personálny pracovník
  • Skúsenosti so mzdovými a personálnymi procesmi,  minimálne 3 roky praxe so spracovávaním miezd na úrovni -pokročilý, odbornosť
  • Znalosť mzdovej a personálnej legislatívy
  • Vynikajúca znalosť mzdového softvéru a MS Office
  • Precíznosť a presnosť
  • Analytické myslenie
  • Komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, dôveryhodnosť
  • Trpezlivosť, flexibilita.

Sme Liečebné termálne kúpele, a.s., ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a byť súčasťou napĺňania spoločne vytvorenej vízie. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421917771511
E-mail: poslať životopis
ID: 4802884  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac