Obchodný manažér - cestovný ruch

Liečebné termálne kúpele, a.s.

Sklené Teplice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Od 1 700 EUR/mesiacMotivujúce ohodnotenie + možnosť mimoriadnych odmien. Výška mzdy sa odvíja od skúseností a merateľných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád výzvy a cestovný ruch? Považuješ získavanie nových a spokojných zákazníkov za základný pilier obchodníckej činnosti?

Čo od kolegu na tejto pozícii očakávame:
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí, telefonáty, stretnutia, cestovanie
- oslovovanie a získavanie nových obchodných partnerov a zákazníkov
- aktualizácia databázy zákazníkov
- byť aktívnou súčasťou procesu vytvárania cenníkov, produktov, produktových balíčkov
- príprava obchodnej stratégie a cieľov na obdobie a pravidelné vyhodnocovanie realizácie
- sledovanie a vyhodnocovanie obsadenosti, predaja pobytov, procedúr, tovarov a služieb s najlepšou nákladovou efektívnosťou
- zber a vyhodnocovanie spokojnosti klientov a navrhovanie príslušných opatrení

- motivujúce ohodnotenie + možnosť mimoriadnych odmien
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- dynamické prostredie
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru
- zvýhodnené vstupy na voľno-predajné procedúry a masáže
- bezplatné vstupy do liečivých kúpeľov
- podpora od najvyššieho manažmentu
- firemné vozidlo k dispozícií
- mobilný telefón
- notebook

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že sme Vás oslovili, pošlite nám životopis.
Vyhovujúcich kandidátov budeme priebežne pozývať na prijímací pohovor.
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a obchod výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing/obchod/cestovný ruch/telekomunikácie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš aspoň 2 roky skúsenosť s aktívnym obchodom
- vieš čo sú otvorené otázky, zvládanie námietok a argumentácia ti je tiež blízka
- chápeš, že jeden deň spravíš desiatky cold callov, aby si ďalší deň mohol absolvovať deň plný stretnutí
- otvorene a ľudsky komunikuješ, baví ťa komunikácia s ľuďmi
- si silná osobnosť, ktorá je orientovaná na výsledok, má reprezentatívne vystupovanie, je samostatná a zodpovedná

Sme Liečebné termálne kúpele, a.s., ktoré menia zásadným spôsobom koncept prístupu ku klientom. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní sa rozvíjať a byť súčasťou napĺňania spoločne vytvorenej vízie. Adekvátne k tomu budeme pristupovať aj k ohodnoteniu, vytvoríme pracovné aj komunikačné podmienky a prostredie, kde bude každý hosť chodiť s radosťou a každý náš pracovník pracovať s nadšením. Ak ste človek, ktorý má rád svoju profesiu a výzvy, radi sa s Vami stretneme a predstavíme celú koncepciu na osobnom pohovore.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4585438  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac