Fyzioterapeut

Liečebňa sv.Františka, a.s.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 49, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rehabilitačné cvičenia.
- Fyzioterapeutické procedúry podľa pokynov lekára.
- Samostatné vykonávanie odborných a špecializovaných pracovných činností v rozsahu získaného vzdelania.
- Spolupráca s lekárom pri diagnostických a terapeutických výkonoch, príprava na vyšetrenie alebo ošetrenie.
- Vykonávať fyzikálnu terapiu podľa ordinácie na špeciálnych prístrojoch.
- Poskytovať fyzioterapiu vybraných ochorení pohybového systému, fyzioterapiu funkčných a štrukturálnych porúch pohybového systému, ergoterapiu, reflexnú terapiu, mobilizačné techniky, masáže.
- Fyzioterapeutická starostlivosť o pacientov liečebne dlhodobo chorých a hospicu.

Ponúkame relevantnú hrubú (brutto) mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje od 1.050€ - 1.400€/finálna výška platu bude závisieť od skúseností a znalostí kandidáta.

Ďalej ponúkame:
- Ubytovanie za 1,-€/deň alebo príspevok na bývanie alebo príspevok na cestovanie.
- Stravovacie karty.
- Doplnkové dôchodkové poistenie (DDS).

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pro-klientský prístup,
- zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup,
- vysoká odbornosť,
- precíznosť, spoľahlivosť, empatia, schopnosť pracovať, dodržiavanie morálnych a etických hodnôt, morálna bezúhonnosť, lojalita.

Hľadáme človeka s veľkým srdcom, ktorý svoju prácu vníma ako poslanie.

Naša Liečebňa sv. Františka v Bratislave je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré pokračuje vo vyše päťdesiatročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti. V našom zariadení poskytujeme následnú zdravotnú starostlivosť (nie akútnu) s odborným zameraním na geriatriu, paliatívnu medicínu a rehabilitáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4088618  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac