Zdravotná sestra

Liečebňa sv.Františka, a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 450 - 1 850 EUR/mesiacNáborový príspevok vo výške 2.800 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti pri lôžku ležiacich pacientov. GARANTUJEME relevantnú hrubú (brutto) mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje od 1.450€ - 1.850€ a je závislá od odpracovaných nočných zmien, víkendov, sviatkov a od počtu nadčasov, ktoré sú preplácané.

Ďalej ponúkame:
- Náborový príspevok vo výške 2.800 €.
- Ubytovanie za 1,-€/deň v blízkosti liečebne,
- alebo príspevok na bývanie,
- alebo príspevok na cestovanie.
- Stravné lístky za každú odpracovanú zmenu.
- Príspevok zamestnávateľa na Doplnkové dôchodkové poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme sestru do nášho tímu, ktorý poskytuje komplexnú starostlivosť o dlhodobo chorých a odkázaných. Hľadáme človeka s veľkým srdcom, so vzťahom k seniorom, ktorý svoju prácu vníma ako poslanie.

Naša Liečebňa sv. Františka v Bratislave je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré pokračuje vo vyše päťdesiatročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti. V našom zariadení poskytujeme následnú zdravotnú starostlivosť (nie akútnu) s odborným zameraním na geriatriu, paliatívnu medicínu a rehabilitáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4052252  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac