Sanitár / Opatrovateľ

Liečebňa sv.Františka, a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše zariadenie príjme do pracovného pomeru sanitára / opatrovateľa. Náplňou práce je poskytovanie opatrovateľskej starostlivosti pri lôžku ležiacich pacientov. GARANTUJEME relevantnú hrubú (brutto) mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje od 1.000€ - 1.350€ a je závislá od odpracovaných nočných zmien, víkendov, sviatkov a od počtu nadčasov, ktoré sú preplácané.

Ďalej ponúkame:
- ubytovanie za 1,-€/deň v blízkosti liečebne,
- alebo príspevok na bývanie,
- alebo príspevok na cestovanie.
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu a súčasne v pracovnej zmene je zabezpečené stravovanie 3 x denne.
- príspevok zamestnávateľa na Doplnkové dôchodkové sporenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do nášho tímu opatrovateľa/sanitára, ktorý poskytuje opatrovateľskú starostlivosť pri lôžku ležiacich pacientov. Hľadáme človeka s veľkým srdcom, so vzťahom k seniorom, ktorý svoju prácu vníma ako poslanie.

Naša Liečebňa sv. Františka v Bratislave je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré pokračuje vo vyše päťdesiatročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti. V našom zariadení poskytujeme následnú zdravotnú starostlivosť (nie akútnu) s odborným zameraním na geriatriu, paliatívnu medicínu a rehabilitáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3989242  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac