Zdravotná sestra

Liečebňa sv.Františka, a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše zariadenie príjme do pracovného pomeru zdravotnú sestru. Náplňou práce je poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti pri lôžku ležiacich pacientov. Ponúkame relevantnú hrubú (brutto) mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje od 1.350€ - 1.700€ a je závislá od odpracovaných nočných zmien, víkendov, sviatkov a od počtu nadčasov, ktoré sú preplácané.

Ďalej ponúkame:
- Ubytovanie za 1,-€/deň v služobných bytoch v blízkosti liečebne, alebo príspevok na bývanie, alebo príspevok na cestovanie.
- Stravné lístky za každú odpracovanú zmenu a súčasne v pracovnej zmene je zabezpečené stravovanie 3 x denne.
- Príspevok zamestnávateľa na Doplnkové dôchodkové poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme sestru do nášho tímu, ktorý poskytuje komplexnú starostlivosť o dlhodobo chorých a odkázaných.
Hľadáme človeka s veľkým srdcom, ktorý svoju prácu vníma ako poslanie.

Naša Liečebňa sv. Františka v Bratislave je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré pokračuje vo vyše päťdesiatročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti. V našom zariadení poskytujeme následnú zdravotnú starostlivosť (nie akútnu) s odborným zameraním na geriatriu, rehabilitáciu, paliatívnu medicínu a ošetrovanie rán.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Krásna 22
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Müllerová
Tel.: +421905924742
E-mail: poslať životopis
ID: 3819081  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 - 1 700 EUR/mesiac