750 - 1 050 EUR

Sanitár/ka - mzda nezávisí od odpracovaných rokov

Liečebňa sv.Františka, a.s.

Miesto práce
Krásna 22, 821 05 Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá práca v mladom kolektíve pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti pri lôžku pre pacientov na LDCH a HOSPIC.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 750€, s príplatkami od 900€ ; konečná výška mzdy je závislá od odpracovaných nočných zmien, víkendov, sviatkov a prípadných nadčasov, ktoré sú preplácané. Po skúšobnej dobe možnosť získania osobného ohodnotenia.

Naše zariadenie ponúka útulné prostredie, príjemnú priateľskú atmosféru, súdržný kolektív, výborné medziľudské vzťahy.
Mzda nezávisí od počtu odpracovaných rokov.
Záujemcom o prácu ponúkame:
- možnosť privyrobiť si v rámci nadčasu
- stravovanie počas celej zmeny (raňajky+obed+večera) zadarmo + za každú odpracovanú zmenu nárok na gastrolístok v hodnote 4€,
- ubytovanie v prenajatých bytoch v blízkosti liečebne s príspevkom zamestnanca 1,-EUR/deň alebo
- príspevok na ubytovanie,
- príspevok na cestovanie,
- príspevok zamestnávateľa zamestnancovi na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške
3% z hrubej mzdy.

Len vybraní záujemcovia budú telefonicky resp. E-mailom kontaktovaní a pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah a empatia k starým ľuďom
- teamová práca

Sme neštátne zdravotnícke zariadenie Liečebňa svätého Františka v Bratislave, s vyše 50 ročnou tradíciou poskytovania zdravotnej starostlivosti zameranej na liečenie dlhodobo chorých pacientov a pacientov v paliatívnej starostlivosti. V liečebni pracuje v priateľskom prostredí tím vysoko profesionálnych a morálnych lekárov a zdravotníckych pracovníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Krásna 22
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Müllerová
Tel.: +421905924742
E-mail: poslať životopis
ID: 3599264   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750€, s príplatkami od 900€ ; konečná výška mzdy je závislá od odpracovaných nočných zmien, víkendov, sviatkov a prípadných nadčasov, ktoré sú preplácané. Po skúšobnej dobe možnosť získania osobného ohodnotenia.