Staničná sestra

Liečebňa pre dlhodobo chorých Štiavnička

Miesto práce
Štiavnička
Termín nástupu
dohodou
1 332,1 EUR/mesiacv závislosti od praxe + príplatky za službu v sobotu, nedeľu, sviatok a nočnú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
• organizácia a riadenie práce sestier a pomocného personálu
• zostavovanie pracovného programu a rozpisu služieb sestier a pomocného personálu
• zaškolenie nových zamestnancov
• vykonávať odbornú ošetrovateľskú starostlivosť poskytovanú metódou ošetrovateľského procesu, edukácia pacientov
• sledovať dodržiavania hygienických a protiepidemiologických zásad, zásad dezinfekcie a sterilizácie, predpisov BOZP a PO
• sledovať zdravotnícku a ošetrovateľskú dokumentáciu, vedenie prevádzkovej dokumentácie úseku
• odber biologického materiálu
• zodpovedať za objednávanie, dopĺňanie, evidenciu zásob liekov, zdravotníckeho materiálu, dezinfekcie a pod.

- osobné ohodnotenie, jubilejné odmeny, príspevky na rekreácie, závodné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

práca na PC - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Liečebňa pre dlhodobo chorých Štiavnička poskytuje zdravotnú starostlivosť. Sme liečebňou s viac ako 50 zamestnancami. Podrobnosti nájdete na našej webovej stránke: http://www.ldch.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4548656  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 332,1 EUR/mesiac