Primár

Liečebňa pre dlhodobo chorých Štiavnička

Miesto práce
Štiavnička
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 027,5 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie, príplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a organizovanie poskytovania ústavnej zdravotnej starostlivosti na príslušnom oddelení,
• samostatné vykonávanie odbornej a špecializovanej pracovnej činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti,
• zabezpečovanie organizácie práce a rozvrhnutie pracovného času podriadených zamestnancov tak, aby na príslušnom oddelení bolo zabezpečené nepretržité poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

- osobné ohodnotenie, jubilejné odmeny, príspevky na rekreácie, závodné stravovanie, možné zabezpečenie ubytovania.

Bližšie informácie na internetovej stránke www.ldch.sk, telefón: 0905 363 953,
044 4323 162.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• špecializácia v odbore interná medicína, geriatria

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
W - adam - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Naše zariadenie hľadá ambiciózneho primára/ primárku, ktorí svojimi inovatívnymi myšlienkami a prácou bude mať priestor na sebarealizáciu a budovanie nášho zariadenia na vyššiu úroveň.
Bližšie informácie o výberom konaní nájdete na našej internetovej stránke www.ldch.sk

Liečebňa pre dlhodobo chorých Štiavnička poskytuje zdravotnú starostlivosť. Sme liečebňou s viac ako 50 zamestnancami. Podrobnosti nájdete na našej webovej stránke: http://www.ldch.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4432273  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 027,5 EUR/mesiac