Dáma na úklid domácností v Praze - 100 – 170 Kč/hod.

LidskáSíla s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte místo, kde ocení vaše nadšení a smysl pro pořádek? Kde se k vám budou chovat férově a s úctou? Kde nebudete uklízečkou ale dámou? Máme společný cíl! Vytvoříme spolu příjemné prostředí, kde se lidé navzájem motivují a sdílejí svoje nadšení. Garantujeme vám lidský přístup, férové jednání a vysoký výdělek.
Nalezneme vám stálé zákazníky, ke kterým budete pravidelně dojíždět a postaráte se o pravidelný úklid jejich domácnosti. Luxování, vytírání a utírání prachu je standardem, zákazník si může navíc přiobjednat i mytí oken nebo žehlení.

Na vše vás pečlivě připraví naše školitelka Marie.

Našim dámám poskytujeme mnoho výhod:

- Na hodinu si můžete vydělat 100 – 170 Kč/hod.
- Sama si určíte dny a časy, kdy chcete přijímat zakázky
- Budete mít domácnosti, o které se budete pravidelně starat
- Čisticí prostředky a pomůcky mají zákazníci doma, nemusíte s sebou nic nosit
- Psychicky si oddychnete a okamžitě uvidíte výsledek svého snažení
- Jednáme s vámi férově, vždy víte, jak se vám daří, jak vás zákazníci hodnotí
- Nemáte nad sebou šéfa, ale přesto vás chráníme
- K dispozici budete mít i naší aplikaci, kde uvidíte všechny důležité informace na jednom místě

Abychom mohli spolupráci začít, potřebujeme, abyste:

- Měla pozitivní vztah k úklidu a lidem
- Měla čistý trestní rejstřík a výpis z centrální evidence exekucí
- Byla spolehlivá, dochvilná a důvěryhodná
- Uměla vše řešit s úsměvem :)

Pokud požadavky splňujete a ráda byste se stala součástí našeho kolektivu, nebo se jenom dozvěděla více informací, zašlete nám vaše jméno, telefonní číslo a email skrz odpovědní formulář a brzy vás bude kontaktovat jeden z našich personalistů.

Těšíme se na vaše reakce.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2981046  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.