Marketing manager

LICITOR group, a.s.

Miesto práce
Sládkovičova 6, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, máš skúsenosti na pracovnej pozícií marketingového manažéra a práve hľadáš zmenu vo svojom živote? Ak áno, tak hľadáme práve TEBA do nášho tímu.

A čo by bolo tvojou náplňou?

- zodpovednosť za marketingovú stratégiu jej návrh a prípravu,
- plánovanie, príprava, realizácia a vyhodnocovanie kampaní,
- návrh a príprava prezentačných materiálov a reklamných predmetov,
- online marketing a správa webov,
- príprava kontentu (textov a článkov) na web a sociálne siete,
- marketingová podpora obchodu,
- komunikácia s dodávateľmi služieb (grafika, PR, reklamné agentúry..),
- organizovanie firemných akcií.

U nás sa nestratíš, nadobudneš rozhľad a kopec zaujímavých skúseností.

Už teraz sa tešíme na tvoj ŽIVOTOPIS a ešte viac nás poteší, keď pošleš aj MOTIVAČNÝ LIST.

- firemný notebook, firemný telefón
- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- príjemné „rodinné prostredie“,
- práca v mladom, dynamickom kolektíve,
- voľný vstup do fitness centra,
- platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
WordPress - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
Canva - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prehľad v aktuálnych témach marketingu
- kreativita, grafické a vizuálne cítenie
- dobre prezentačné schopnosti
- komunikatívnosť, cieľavedomosť zodpovednosť, samostatnosť, sebamotivácia
- organizačné schopnosti

Sme dynamická a stabilná spoločnosť LICITOR , ktorá zastrešuje spoločnosti s týmito druhmi podnikania:

LICITOR group, a.s., ktorá vykonáva dražby už viac ako 19 rokov. Za uvedené obdobie sme úspešne vyriešili viaceré problémy spojené s aplikáciou Zákona o dobrovoľných dražbách a zároveň získali množstvo praktických skúseností, o ktoré sa chceme podeliť s odbornou i laickou verejnosťou.

LICITOR development , s.r.o. je developerská spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu rezidenčných a komerčných projektov. Rukopis našich stavieb je vyjadrením vnímania potrieb obyvateľov, zrkadlom našich spoločenských a kultúrnych postojov, s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

LICITOR reality, s.r.o. je realitnou sekciou, ktorá radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí, ako aj na strednom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4494554  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac