Junior účtovník

LICITOR group, a.s.

Miesto práce
Sládkovičova 6, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva
- riešenie náročnejších účtovných operácií pod dohľadom skúsenejšieho účtovníka
- účtovanie účtovných prípadov v účtovnom programe
- spracovávanie podkladov pre senior účtovníka
- asistencia na ekonomickom oddelení
- tvorba prehľadov a reportov
- samostatné riešenie, vybavovanie a spracovanie úloh, podkladov a požiadaviek vedenia spoločnosti
- vystavovanie fakturačných dokladov

- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- príjemné „rodinné prostredie“
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- platové ohodnotenie adekvátne vykonanej práci a výsledkom
- firemné auto na firemné účely

Uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- pozitívny prístup k práci
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- analytické myslenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť a precíznosť
- odolnosť voči stresu
- orientácia na detail
- kvalitná znalosť účtovnej a daňovej legislatívy

Sme dynamická a stabilná spoločnosť LICITOR , ktorá zastrešuje spoločnosti s týmito druhmi podnikania:

LICITOR group, a.s., ktorá vykonáva dražby už viac ako 19 rokov. Za uvedené obdobie sme úspešne vyriešili viaceré problémy spojené s aplikáciou Zákona o dobrovoľných dražbách a zároveň získali množstvo praktických skúseností, o ktoré sa chceme podeliť s odbornou i laickou verejnosťou.

LICITOR development , s.r.o. je developerská spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu rezidenčných a komerčných projektov. Rukopis našich stavieb je vyjadrením vnímania potrieb obyvateľov, zrkadlom našich spoločenských a kultúrnych postojov, s akcentom na politickú nezainteresovanosť a nekonfliktné vzťahy s verejnosťou.

LICITOR reality, s.r.o. je realitnou sekciou, ktorá radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí, ako aj na strednom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3182279  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou