Predajca v interiérovom štúdiu

LIBRE design & interior, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
Od 1 850 EUR/mesiacZákladný fixný plat + provízie z realizácie projektu/predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo v oblasti interiérov
- Spolupráca s dizajnérmi a interiérovými architektmi.
- Práca v teréne
- Príprava cenových ponúk , moodbordow, tvorba cenníkov
- Priama práca s klientom a výber dokončovacích materiálov v našom showroome

Naše požiadavky:
- Skúsenosť s predajom a obsluhou klientov
- Schopnosť rýchlo a kreatívne pracovať
- Svedomitosť
- Samostatnosť
- Dobrá organizácia práce a schopnosť pracovať pod časovým tlakom
- Záujem o interiérový dizajn

- Pozícia, v ktorej môžete ovplyvniť formovanie spoločnosti - môžete sa aktívne podieľať na budovaní firmy, spoluvytvárajúc ju. Stabilná práca plná výziev
- Možnosť finančného rastu
- Pracovný čas krátky / dlhý týždeň
- Finančné odmeny
- Firemný telefón/počítač
- Parkovanie priamo pri pracovisku
- Kvalitné školenia
- Káva na pracovisku
- Zamestnanecké zľavy
- Možnosť povýšenia, možnosť rozvoja v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Schopnosť a ochota sa neustále zlepšovať
- Zodpovednosť a dôslednosť v dodržiavaní termínov
- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Pracovné nasadenie
- Flexibilita
- práca v 3D programe výhodou nie podmienkou
- vzťah k interiérovému dizajnu

Libre Interior + Design poskytuje komplexné služby v oblasti interiérov hlavne v oblasti Hospitality.
Naši klienti sú prevažne hotely, renovujeme ich alebo zariaďujeme od začiatku ako generálny dodávateľ.
Naša ponuka pozostáva: Od technického návrhu cez vizualizáciu až po zariadenie s koordináciou projektu.
Sme odborníci na všetky aspekty interiérového dizajnu.

Špecializujeme sa na interiérový dizajn, výrobu a distribúciu zariadení a interiérových úprav. Vďaka dlhoročnej spolupráci s profesionálnymi výrobcami ponúkame produkty najvyššej kvality.
Hľadáme ľudí, ktorí radi tvoria interiéry rovnako ako my ľudí, ktorí sa k nám pridajú a budú s nami rozvíjať spoločnosť.

Návrhy interiérov, ktoré nám vychádzajú z rúk, sú spojením funkčnosti a nadčasovosti s vysokou estetickou úrovňou.
Každý projekt – súkromný aj verejný priestor – je vytvorený v súlade s kompromisom medzi očakávaniami našich klientov a naším vnímaním priestoru.
Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme zabezpečili, že projekty, ktoré vytvárame, zlepšujú kvalitu každodenného používania a poskytujú pocit pohodlia.
Snažíme sa, aby výber materiálov a estetika v interiéri zdôrazňovali individualizmus.
Vieme navrhnúť interiér, ktorý je funkčný, nadčasový a využíva všetok dostupný priestor. Poznatky získané počas štúdia, ako aj ich následné využitie v projektoch nám umožnili vyvinúť jedinečný štýl.
Ctíme klasiku a nadčasové riešenia, no v našej práci ich kombinujeme s najnovšími trendmi.
Každý projekt je proces, ktorý sa začína rozhovorom s klientom s cieľom spoznať jeho očakávania a dať im jedinečný charakter.
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.
Preto chceme do nášho tímu pozvať jedinečného a individuálneho človeka.
ID: 4315357  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac