Office manager / Administratívny pracovník

LIBRE design & interior, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacZákladný fixný plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia
- Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
- Prijímanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov
- Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi
- Kontrola podkladov pre DPH
- Príprava cenových ponúk
- Príprava prevodných príkazov
- Dohľad nad správnym vyplatením dodávateľov, kontrola odberateľských faktúr
- Kontrola rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)

- Zamestnanecké zľavy
- Stabilná práca
- Možnosť finančného rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné odmeny
- Firemný telefón/počítač
- Parkovanie priamo pri pracovisku
- Kvalitné školenia
- Káva na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Canva - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť a dôslednosť v dodržiavaní termínov
- samostatnosť
- entuziazmus
- schopnosť a ochota sa neustále vzdelávať
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť,
- pracovné nasedenie
- flexibilita

Libre Interior + Design poskytuje komplexné služby v oblasti interiérov hlavne v oblasti Hospitality.
Naši klienti sú prevažne hotely, renovujeme ich alebo zariaďujeme od začiatku ako generálny dodávateľ.
Naša ponuka pozostáva: Od technického návrhu cez vizualizáciu až po zariadenie s koordináciou projektu.
Sme odborníci na všetky aspekty interiérového dizajnu.

Špecializujeme sa na interiérový dizajn, výrobu a distribúciu zariadení a interiérových úprav. Vďaka dlhoročnej spolupráci s profesionálnymi výrobcami ponúkame produkty najvyššej kvality.
Hľadáme ľudí, ktorí radi tvoria interiéry rovnako ako my ľudí, ktorí sa k nám pridajú a budú s nami rozvíjať spoločnosť.

Návrhy interiérov, ktoré nám vychádzajú z rúk, sú spojením funkčnosti a nadčasovosti s vysokou estetickou úrovňou.
Každý projekt – súkromný aj verejný priestor – je vytvorený v súlade s kompromisom medzi očakávaniami našich klientov a naším vnímaním priestoru.
Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme zabezpečili, že projekty, ktoré vytvárame, zlepšujú kvalitu každodenného používania a poskytujú pocit pohodlia.
Snažíme sa, aby výber materiálov a estetika v interiéri zdôrazňovali individualizmus.
Vieme navrhnúť interiér, ktorý je funkčný, nadčasový a využíva všetok dostupný priestor. Poznatky získané počas štúdia, ako aj ich následné využitie v projektoch nám umožnili vyvinúť jedinečný štýl.
Ctíme klasiku a nadčasové riešenia, no v našej práci ich kombinujeme s najnovšími trendmi.
Každý projekt je proces, ktorý sa začína rozhovorom s klientom s cieľom spoznať jeho očakávania a dať im jedinečný charakter.
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.
Preto chceme do nášho tímu pozvať jedinečného a individuálneho človeka.

Kontakt

ID: 4315259  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac