Logo LIBEX, s.r.o.

Personalistka

LIBEX, s.r.o.

Miesto práce
Bytčianska 114, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1100€, plus prémiová zložka od 100€ do 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie personálnej agendy spoločnosti,
- evidencia a spracovanie dochádzky,
- príprava podkladov k výplatám miezd,
- komunikácia s inštitúciami - Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňový úrad, ÚPSVaR (zisťovanie aktuálnych príspevkov pre zamestnávateľa)
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (potvrdenia o príjme zamestnancov, príprava pracovno-právnych dokladov, ELDP, PN...),
- vykonanie ročného zúčtovania dane,
- inzercia pracovných ponúk spoločnosti a následné kontaktovanie uchádzačov (pozývanie na pohovory)

- príprava reportov pre vedenie spoločnosti,

- spolupráca s účtovným oddelením, prax v oblasti spracovania miezd výhodou

Práca v stabilnej a úspešne sa rozvíjajúcej spoločnosti s dlhodobým postavením na trhu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis so žiadosťou na e-mailovú adresu [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s prácou personalistky min. 3 roky,
- skúsenosti s prácou mzdovej účtovníčky (výhodou),
- ovládanie príslušnej legislatívy v oblasti pracovno-právnych vzťahov,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, flexibilita
- schopnosť pracovať pod stresom,
- ochota neustále sa vzdelávať.

Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa 30 rokov predajom potravín.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kosíková
Tel.: +421417010919
E-mail: poslať životopis
ID: 2353266  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac