Operátor stavebných strojov

LIBETO a.s.

Miesto práce
Liptovská Teplá
Termín nástupu
ASAP
6,5 EUR/hod.Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore v závislosti od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stavebnom priemysle, výroba betónových výrobkov

  • obsluha výrobného zariadenia - miešacie jadro
  • príprava, ukladanie a zhutňovanie betónových zmesí
  • nastavovanie, obsluha a údržba výrobného zariadenia pri výrobe betónových výrobkov
  • obsluha stavebných strojov (žeriav)
  • betonárske práce
  • ​pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení

​Pracovná doba od 06:00 do 18:00 s možnosťou nadčasov a prácu v sobotu​

  • Práca v stabilnej firme na trvalý pracovný pomer
  • Zamestnanecké bonusy a príplatky
  • Koncoročné odmeny
  • Preplácané nadčasy v daný mesiac
  • Zaškolenie priamo na pracovisku
  • Možnosť stravovania v areáli spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame zasielať mailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti LIBETO, a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax na obdobnej pozícií je výhodou
  • znalosti v oblasti stavebných materiálov je výhodou
  • žeriavnický preukaz je výhodou
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • tímová spolupráca

Spoločnosť LIBETO a.s. Liptovská Teplá patrí k popredným výrobcom železobetónových stavebných konštrukcií v Slovenskej republike. Špecializuje sa nielen na dodávky týchto prvkov, ale aj na poskytovanie súvisiacich služieb, ako je poradenstvo, doprava a montáž.
Príď k nám a spolupodielaj sa na významných stavbách spolu s nami ako napr.: v roku 2022 sme dodávali železobetónové konštrukcie až na dvoch stavbách roka Lanová dráha Jasná, Biela Púť - Priehyba a KVETY.SK Trade Centrum.
Viac na www.libeto.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Karasková
Tel.: +421911341626
E-mail: poslať životopis
ID: 4835120  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.