Technológ, Kontrolór kvality

LIBETO a.s.

Miesto práce
Liptovská Teplá
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacMzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore v závislosti od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Technológ, Kontrolór kvality:

  • Vypracováva technologické postupy výroby betónových dielov
  • Zabezpečuje skúšky výrobkov a základných materiálov
  • Kontroluje dodržiavanie technologických postupov
  • Zodpovedá za kvalitu výroby
  • Zabezpečuje certifikáciu vyrábaných výrobkov
  • Vedie dokumentáciu systému kvality
  • Vyhodnocuje výrobné procesy a navrhuje zlepšení
  • Identifikuje a rieši problémy výrobného procesu

Pracovná doba od 06:00 do 14:30 s možnosťou nadčasov

  • Práca v stabilnej firme na trvalý pracovný pomer
  • Zamestnanecké bonusy a príplatky
  • Koncoročné odmeny
  • Preplácané nadčasy v daný mesiac
  • Zaškolenie priamo na pracovisku
  • Možnosť stravovania v areáli spoločnosti
  • Voľné víkendy pre trávenie času s rodinou

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame zasielať mailom na uvedenú adresu.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti LIBETO, a.s. so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciách​
  • orientácia v normách kvality v stavebníctve a technické znalosti v oblasti stavebnej výroby
  • základné druhy stavieb, základné stavebné technológie a stavebné materiály, ich vlastnosti
  • zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť LIBETO a.s. Liptovská Teplá patrí k popredným výrobcom železobetónových stavebných konštrukcií v Slovenskej republike. Špecializuje sa nielen na dodávky týchto prvkov, ale aj na poskytovanie súvisiacich služieb, ako je poradenstvo, doprava a montáž.
Príď k nám a spolupodielaj sa na významných stavbách spolu s nami ako napr.: v roku 2022 sme dodávali železobetónové konštrukcie až na dvoch stavbách roka Lanová dráha Jasná, Biela Púť - Priehyba a KVETY.SK Trade Centrum.
Viac na www.libeto.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Karasková
Tel.: +421911341626
E-mail: poslať životopis
ID: 4835074  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac