Senior HR generalist / senior personnel officer

Liberum s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 300 EUR/mesiacfixná mzda v závislosti od praxe uchádzača + polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho automotive klienta hľadáme Senior HR business partnera/generalistu, ktorý má asertívnu komunikáciu, systematický a zodpovedný prístup k práci ako aj orientáciu na detail. Vylepšovanie vecí a procesov je jej/jeho srdcovka popri bežnej operatívnej agende.

Náplň práce:

    • Spracovanie a kontrola dát v internom HR systéme
    • Dochádzka zamestnancov - spracovanie podkladov, dochádzky, komunikácia so zamestnancami (nezrovnalosti systém vs. podklady)
    • Podklady pre mzdy - príprava podkladov pre externú mzdovú spoločnosť (finálny výstup z dochádzky zamestnancov vrátane neprítomností zamestnancov ako aj brigádnických pracovníkov), kontrola výstupov z externej mzdovej spoločnosti
    • Pracovno-právna oblasť - príprava pracovno-právnej dokumentácie (pracovné zmluvy a dokumenty vyplývajúce zo zákona - prijatie do PP, ukončenia PP, zmeny); podpora pre zamestnancov z hľadiska pracovno-právnych otázok
    • Onboarding - príprava on-boarding dokumentov, zabezpečenie onboarding procesu a pracovných pomôcok, zabezpečenie povinných školení, lekárskych prehliadok pri nástupe a pod.
    • Pravidelná aktualizácia interných predpisov, smerníc ako aj postupov, aktualizácia databáz - napr. aktualizácia organizačnej štruktúry, nákladových stredísk a pod.
    • Vzdelávanie - prehľad a zabezpečenie školiacich aktivít (lehoty, realizácia zákonných školení - napr. BOZP/OPP, ako aj školení mimo zákona - na vyžiadanie zamestnancov)
    • Ostatné (agenda lekárskych prehliadok, pracovných pomôcok a odevov, sociálneho fondu/rekreačných príspevkov, agenda študentov technického oboru - praxe a pod.)
    • Dennodenná komunikácia so zamestnancami spoločnosti, externými partnermi (školenia, pracovné pomôcky, mzdy, rôzne inštitúcie - napr. školy a pod.)
  • Pozn.: práca je on-site s možnosťou 1 dňa home office v týždni, flexibilný pracovný čas

  • moderná rastúca spoločnosť
  • služobný telefón,
  • parkovacie miesto
  • možnosť vzdelávania
  • flexibilný prac. čas

Zvážime starostlivo každý životopis. Ozývať sa budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky a predpoklady na výkon predmetnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.6.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR business partner/generalist

Počet rokov praxe

4

- prax: na obdobnej pozícii podmienkou

- znalosť Zákonníka práce - pokročilá úroveň

- anglický jazyk - stredne pokročilý až pokročilý

- MS Office - pokročilý (Excel, Word, PowerPoint), internet

- systematický prístup k práci, orientácia na detail, orientácia na zlepšovanie procesov

- komunikačné a organizačné zručnosti, asertivita, schopnosť budovať si vzťahy, schopnosť pracovať individuálne ako aj v tíme

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Zálesňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4836951  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac