Skladový pracovník

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Bratislava-Jarovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacmzda na TPP 1100 Eur brutto, možnosť práce aj na živnosť, kde je mzda samozrejme vyššia - dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre etablovanú zážitkovú agentúru zameranú na marketing a eventy hľadáme skladového pracovníka produktov, ktoré sú súčasťou eventov a marketingových projektov.

Náplň práce:

​- organizácia zvereného skladového priestoru

- príjem tovaru a jeho uskladnenie (kontrola - počet ks, stav tovaru či prípadné poškodenie), kontrola podľa dodacích listov a dokladov

- príprava, prijímanie ako aj odosielanie zásielok tovaru

- inventúra skladových zásob

- prípadné vypomáhanie na firemných akciách v zmysle pomoc pri stavbe stanov, odvoz či vývoz produktov a materiálu

- komunikácia so špedičnou firmou, kolegami (email, telefón)

K dispozícii je technické vybavenie pre prenos či prepravu ťažších predmetov.

  • zaujímavé predmety marketingového charakteru
  • menší pracovný kolektív
  • jednosmenná prevádzka 8,00 až 16,00

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňaju požiadavky pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Etablovaná marketingová a eventová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii skladový pracovník veľkou výhodou
- lojalita, fyzická zdatnosť, flexibilita
- VP sk. B2, oprávnenie na VZV

Ostatné zručnosti:

základná zručnosť na počítači (email, komunikácia so špedičnou firmou)

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Zálesňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4824572  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac