Konštruktér - vývojový pracovník (elektro zameranie)

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacFixná zložka mzdy: od 1 700 EUR/mesiac + odmeny (kvartálne, polročné, ročné), mzda je dohodou vzhľadom k skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť vyrábajúcu špičkové zdravotnícke prístroje, unikátnu zdravotnícku techniku, hľadáme šikovného konštruktéra - vývojára (elektrotechnické zameranie).

Náplň práce:

  • Participácia ako aj samostatná práca na vývoji zdravotníckej techniky, ktorá pomáha zlepšovať zdravotný stav ľudí po celom svete
  • Návrh a konštrukcia PCB a všetkých elektronických modulov prístrojov či techniky​
  • Vývoj funkčných vzoriek a prototypov v spolupráci s ostatnými kolegami či tímami v rámci spoločnosti
  • Technická dokumentácia výrobkov vrátane tvorby manuálov a podpory pre užívateľov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti pre dosiahnutie spoločných cieľov

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám zlepšovať či zachraňovať zdravie ľuďom po celom svete!

- Možnosť rozvíjať sa ako konštruktér na unikátnych projektoch

- Finančné odmeny pri jubileách a odpracovaných rokoch pre oddanosť pre spoločnosť

- Príplatky za nadčasy na ocenenie tvrdej práce a odhodlania.

- DDS - príspevok zamestnávateľa na zdravotné poistenie

- Moderné a dobre vybavené kancelárie s prístupom k najnovším technológiám.

- Priateľské pracovné prostredie s možnosťou učenia od skúsených odborníkov

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí sa najviac približujú svojimi skúsenosťami požiadavkám klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť vyrábajúca zdravotnícku techniku, špičkové medicínske prístroje, ktoré využívajú ľudia po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektro

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technológ, konštruktér (elektro zameranie)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​- min.§22 vyhlášky 508/2009, Z.z. samostatný elektrotechnik
​- znalosť elektrotechnických CAD systémov
​- základy hardware (hradlové polia)
​- znalosti navrhovania PCB
​- znalosti EMC
​- znalosť ‘real-time embedded’ hardware management
​- základná znalosť embedded C, C++, assembler
​- znalosť ISO 13485, IEC 60601, ISO 80601-2-12, ISO 80601-2-13, Reg EU 2017/745 - nie je podmienkou
​- samostatnosť, rýchle učenie sa nových vecí
​- zodpovedný prístup k práci​

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4784949  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac