C++ developer (embedded) - unikátne produkty

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 400 EUR/mesiacFixná zložka mzdy: od 1 800 EUR/mesiac do 2400 Eur + odmeny (kvartálne, polročné, ročné), mzda je dohodou vzhľadom k skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť vyrábajúcu špičkové zdravotnícke prístroje, unikátnu techniku, hľadáme šikovného C++ developera (či už juniora alebo seniora).

Náplň práce:

  • Participácia na vývoji zdravotníckej techniky, ktorá pomáha zlepšovať zdravotný stav ľudí po celom svete
  • Návrh, tvorba a programovanie riadiaceho softvéru prístroja vrátane užívateľsky prívetivého rozhrania
  • Vývoj funkčných vzoriek a prototypov, ktoré umožňujú rýchle testovanie nových funkcií a vylepšení
  • Technická dokumentácia výrobkov vrátane tvorby manuálov a podpory pre užívateľov
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti pre dosiahnutie spoločných cieľov

Ak ťa zaujíma, ako by mohol vyzerať typický deň na tejto pozícii, tu sú niektoré možnosti:

  • Programuješ nové funkcie pre zdravotnícke prístroje, zdravotnícku techniku (či už nové ako aj existujúce), ktoré uľahčia prácu lekárom a zlepšia zdravotný stav pacientov
  • Vyvíjaš, šperkuješ, testuješ zdravotnícku techniku aby sa zabezpečila 100 %-ná spoľahlivosť a funkčnosť

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám zlepšovať či zachraňovať zdravie ľuďom po celom svete!

- Možnosť rozvíjať sa ako C++ developer (embedded) na unikátnych projektoch

- Finančné odmeny pri jubileách a odpracovaných rokoch pre oddanosť pre spoločnosť

- Príplatky za nadčasy na ocenenie tvrdej práce a odhodlania.

- DDS - príspevok zamestnávateľa na zdravotné poistenie

- Moderné a dobre vybavené kancelárie s prístupom k najnovším technológiám.

- Priateľské pracovné prostredie s možnosťou učenia od skúsených odborníkov

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí sa najviac približujú svojimi skúsenosťami požiadavkám klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť vyrábajúca zdravotnícku techniku, špičkové medicínske prístroje, ktoré využívajú ľudia po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programming, biomedicínske inžinierstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

C++ developer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ​znalosť programovacieho jazyka embedded C, C++
  • znalosť Linux
  • znalosť ´real-time embedded´ software development
  • znalosť GUI developmentznalosť elektrotechniky
    základy hardware (hradlové polia)
  • výhodou (nie podmienkou) je znalosť: ISO 13485, IEC 60601, ISO 80601-2-12, ISO 80601-2-13, Reg EU 2017/745
  • zápal pre inovácie, pre prácu embedded developera
  • komunikačné zručnosti, radosť zo sebarealizácie

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Zálesňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4784938  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac