Zubný lekár

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 7 000 EUR/mesiacfixná mzda mesačne podľa skúseností + nadštandardné odmeny v závislosti od výkonu (časom sa vie človek dostať aj vyššie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre špičkovú dentálnu kliniku hľadáme zubného lekára, ktorý má záujem o najmodernejšie technológie a vychytávky vo svojej ordinácii, trendy v zubnom lekárstve, neustály odborný rast a pochopenie pre detailnú a vysoko-profesionálnu prácu.
Náplň práce:
- Poskytovanie stomatologickej starostlivosti v nadštandardne vybavenej ambulancii pod dohľadom či v spolupráci so špičkovými uznávanými odborníkmi
- Vykonávanie diagnostiky ústnej dutiny, zubov a ich ochorení
- Konzultácia, interpretácia snímok a diagnostických testov
- Realizovanie zákrokov
- Spolupráca s kolegami spolupracujúcimi na klinike (anesteziológ a pod.)
- Nastavenie liečby pre pacienta

P.S.: Ak ste absolvent, práca je pre Vás skvelým odrazovým mostíkom pre svoj odborný rast, získanie praktických skúseností pod vedením špičkových odborníkov, ktorí sú uznávaní v zubno-lekárskom prostredí. Práca pre tohto zamestnávateľa bude pre Vás pýchou :)

- Rýchly odborný rast, možnosť neustáleho rozvoja podľa Vášho výberu, práca s expertmi v oblasti stomatológie
- Odmeny podľa vašich výsledkov
- Zľavy na služby poskytované klinikou
- Zaujímavé eventy a team buildingy
- MultiSport karta

Zvážime starostlivo každý životopis. Ozývať sa budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienky a predpoklady na výkon predmetnej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Klinika dentálnej starostlivosti pôsobiaca na slovenskom trhu niekoľko desaťročí s bohatými skúsenosťami, špičkovou výbavou, sledujúca a realizujúca najnovšie trendy v stomatológii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- VŠ 2. stupňa – stomatológia
- Prax – vítaná, môže byť aj absolvent VŠ
- Radosť z učenia nových vecí, odborného rastu
- Motivácia pre prácu od výkonu (nadštandardná výkonová zložka, ktorá sa môže niekoľko násobne vyšplhať od základnej mzdy)
- Príjemná komunikácia, flexibilita, dobré organizačné zručnosti

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4777894  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac