Technik/konzultant sieťovej infraštruktúry - bezpečnosť (junior/mid)

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
2 500 EUR/mesiacVýška fixnej zložky mzdy závisí od skúseností uchádzača. K mzde sú vyplácané bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do cybersecurity spoločnosti, ktorá dodáva komunikačné riešenia pre spoločnosti pôsobiace v priemysle či službách ako aj verejnú správu hľadáme: Technika/špecialistu sieťovej infraštruktúry
(zameranie na kybernetickú bezpečnosť sieťovej infraštruktúry serverov a pracovných staníc a na zabezpečenie informácii šifrovaním).

Ak si junior, absolvent s praxou v IT, vieme si ťa zaučiť. Stačí mať silnú vnútornú motiváciu pôsobiť v cybersecurity.

Čo bude náplňou práce:
• Analýza, návrh a implementácia riešení sieťovej infraštruktúry serverov a pracovných staníc vrátane zabezpečenia informácií šifrovaním a vrátane implementácie komponentov na monitorovanie a riadenie kybernetickej bezpečnosti LAN sietí
• Konfigurácia a monitoring sieťovej infraštruktúry
• Analýza, diagnostikovanie a riešenie vzniknutých technických problémov vrátane kybernetických bezpečnostných incidentov
• Hodnotenie kybernetických rizík LAN sietí, vypracovávanie a realizácia opatrení na mitigáciu kybernetických rizík
• Komunikácia s technologickými partnermi a zákazníkmi
• Vypracovanie dokumentácie

• Služobné auto (aj na súkromné účely)
• Finančné odmeny v zmysle platného prémiového poriadku spoločnosti
• Príspevok zo sociálneho fondu (kultúra, wellness, športové podujatia a pod.)
• Zdravotné voľno (3 sick days ročne)
• Pravidelné vzdelávanie sa a certifikácie
• Práca v stabilnej etablovanej cybersecurity firme, možnosť rastu, práca na zaujímavých projektoch

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu či telefonického kontaktu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Etablovaná cybersecurity spoločnosť, ktorá dodáva rozsiahle komunikačné riešenia pre finančný sektor, verejnú správu ako aj významné spoločnosti v priemysle a službách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika/IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou:
• SŠ/VŠ elektrotechnického smeru
• Bezúhonnosť
• Ovládanie anglického jazyka na úrovni minimálne B1 (vrátane ústnej komunikácie či čítania a prekladov technickej dokumentácie)
• Prax, ktorá priamo súvisí s IT, počítačovými sieťami, servermi, pracovnými stanicami

Výhodou:
• Absolvovanie Cisco Akadémie
• Platná personálna previerka NBÚ na stupeň DÔVERNÉ alebo vyšší stupeň
• Skúška bezpečnostného zamestnanca v zmysle vyhlášky NBÚ č.135/2016 Z. z. v oblasti bezpečnosť technických prostriedkov, šifrová ochrana informácií a/alebo fyzická bezpečnosť a objektová bezpečnosť
• Praktické skúsenosti s prostriedkami šifrovej ochrany informácií od spoločnosti secunet Security Networks AG (Nemecko) výhodou
• Certifikácia / absolvované školenie na produkty výrobcov secunet, RAPID7, Trend Micro, Fortinet, Cisco, nCipher/Entrust, Thales (moduly HSM), Kemp/Progress (load balancery), PRIM´X Technology, CyberArk, ESET, Stormshield, Microsoft, HPE, IBM
• Certifikácia typu CISSP, CISA, CISM, CRISC alebo CEH
• Praktické skúsenosti s technológiami informačnej a kybernetickej bezpečnosti LAN sietí a bezpečnosti endpointov výhodou
• Praktické skúsenosti s analýzou počítačových udalostí, kybernetických incidentov, hodnotením kybernetických rizík, návrhom opatrení na riadenie rizík, apod.
• Práca s operačnými systémami Microsoft Windows (servery, pracovné stanice) ako napr. vytváranie a správa používateľských účtov a ich oprávnení
• Praktické skúsenosti s prevádzkovým dohľadom LAN sietí (IT monitoring) + správa a údržba LAN sietí

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4586649  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac