JAVA developer - fully remote

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou - Asap
1 800 - 3 500 EUR/mesiac- mzda dohodou podľa skúseností a formy úväzku kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fully-remote JAVA developera pre projekt nemeckej spoločnosti, ktorá vyvíja a implementuje pre retailové spoločnosti (reťazce, maloobchod, veľkoobchod .) obchodné systémy typu EET, skladové hospodárstvo, pokladničné systémy a pod.

Základný stack: Java, Spring/Springboot, Maven, Postman, Git, Relačná DB.
Architektúra systému je založená na Microservices (REST) a využíva oAuth2.
Ostatné využívané technológie sú v závislosti od projektu či úlohy: Keycloak, Docker, Gitlab CI/CD, JMeter, MongoDB, Kafka a pod

Tvojou hlavnou úlohou bude:
- vývoj v Jave
- analýza požiadaviek, posudzovanie možných rizík a s tým spojených potenciálnych problémov
- podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií
- komunikácia s ostatnými kolegami v tíme ako aj so zákazníkom

Práca nie je možná ako part-time projekt.

- práca na TPP či živnosť
- možnosť fully remote work
- fantastický tím - priateľská atmosféra

Posielajte CV výhradne prostredníctvom www.profesia.sk spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti vývoja software na zákazku, odborné konzultácie zahrňujúce business analýzu a pomoc pri riadení projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Znalosť a prax v programovaní v: Java, ideál aj v: Spring/Springboot, Maven, Postman, Git, Relačná DB.
- Anglický jazyk - pokročilý
- Schopnosť riešiť problémy
- Analytické myslenie
- Samostatnosť
- Schopnosť pracovať v tíme

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4364377  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac