Junior java developer

Liberum s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou - Asap
Od 1 400 EUR/mesiac- mzda dohodou podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na projekt v oblasti telekomunikácii hľadáme motivovaného java developera so znalosťou angličtiny na úrovni B2 (prax je prvou výhodou, avšak sme naklonení aj IT nadšencom so silnou motiváciou pre prácu java developera, ktorí programujú vo voľnom čase a ide im to :)
Náplň práce:
- vývoj zverenej oblasti
- implementácia zadaní
- participácia na návrhu riešenia
- analýza a oprava defektov
- aktívna komunikácia s testermi a analytikmi

Súčasťou výberového konania je aj test zručností, ktorý zasielame kandidátom (po dohovore s klientom).

- práca na TPP či živnosť
- práca pre kľúčového hráča na trhu v telco oblasti (v ČR)
- možnosť fully remote work
- dôkladné zaučenie
- fantastický tím - priateľská atmosféra

Posielajte CV výhradne prostredníctvom www.profesia.sk spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti vývoja software na zákazku, odborné konzultácie zahrňujúce business analýzu a pooc pri riadení projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť anglického jazyka podmienkou (úroveň B2/B1)
- Znalosť programovania v Jave
- Silná motivácia pre prácu Java developera pre projekt telco korporácie
- Dobré analytické myslenie !
- Samostatnosť v riešení problémov (po zaučení) a orientácia na dokončenie vecí

Personálno-poradenská spoločnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4313465  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac