Predavačka v BIO u Aničky - Trenčín

Liberty TN s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.Odmeny za predaj + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete predávať BIO produkty a zdravú výživu
  • Budete komunikovať so zákazníkom a poskytovať odborné poradenstvo
  • Budete sa starať o predajňu a tovar
  • Nutná prax na pozícii predavačky

Ďalšie typické náplne práce môžu zahŕňať:

  • Zabezpečenie čistoty a poriadku v predajni
  • Kontrola skladových zásob a objednávanie tovaru
  • Spracovanie platobných transakcií a vystavovanie účtov

Typický deň na pracovnej pozícii môže zahŕňať:

  • Príprava tovaru na predaj
  • Obsluha zákazníkov a poskytovanie odborných poradenstiev

Pracovná doba typická pre pozíciu môže byť:

  • Pondelok - piatok: 8:00 - 17:00
  • Sobota: 9:00 - 12:00

  • U nás si ušetríte! Ako predavačka v BIO u Aničky v Trenčíne získate zľavy na náš tovar, takže si ho budete môcť dovoliť aj pre seba.
  • Môžete tešiť na čisté a zdravé prostredie.
  • Naši zamestnanci tvoria priateľský kolektív, takže sa môžete tešiť na príjemné pracovné prostredie a nových kamarátov.
  • Vykonávanie práce v BIO obchode vám umožní byť súčasťou zdravého životného štýlu a učiť sa o bio produktoch a ich výhodách pre zdravie.
  • Ak radi pracujete s ľuďmi a máte radi zákaznícky servis, u nás sa môžete tešiť na príležitosť pomáhať našim zákazníkom s ich nákupmi a odporučiť im tie najlepšie produkty.

Hľadáme uchádzačku, ktorá sa aktívne venuje zdravej výžive a zaoberá sa touto témou, očakávame samostatnosť a zodpovednosť.
Životopisy zasielajte spolu s fotografiou.
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

predajca, pokladník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Príjemná, milá a ochotná obsluha zákazníkov
  • Schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere produktov
  • Udržiavanie predajne v dokonalom stave
  • Prax min. 2 roky na pozícii predavačky
  • Znalosť a orientácia v zdravej výžive
  • Schopnosť predaja produktov
  • Aktívna práca s PC
  • Snaha vzdelávať sa a učiť sa nové veci v oblasti zdravej výživy

Sieť BIO potravín

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamil Macura
Tel.: +421902844105
E-mail: poslať životopis
ID: 4830075  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.