Externý redaktor

Liberty Space s.r.o.

Nevädzova 5, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
3.kvartál 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- redakčné práce pre detské časopisy a vydávané knihy
- jazykové korektúry
- rozhovory s vybranými ľuďmi
- reportážne práce z podujatí

poslanie/vízia /hodnoty spoločnosti - neponúkame nejaké nadštandardné výhody okrem samotných produktov a zmyslu danej práce

Informácie o výberovom konaní

pošlite Vašu žiadosť spolu so životopisom na náš e-mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predošlá práca pre vydavateľstvá výhodou, záujem o témy pre deti a témy z oblasti ľudských hodnôt, dobrá komunikatívnosť, skúsenosti s tvorbou textov a štylistikou, výborné znalosti slovenskej gramatiky,

Nezávislé slovenské vydavateľstvo zamerané v súčasnosti predovšetkým na tvorbu pre deti a mládež. Je vydavateľom hodnotovo-hravého časopisu Lienka (www.elienka.sk) určeného nielen deťom od 5 do 10 rokov ale aj ich rodičom, učiteľom a trénerom.
ID: 3363243  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou