Можливість для людей з України

Pracovník v hotelierstve

Libertè-Reisen, J.&T.Magner GbR

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.07.2022,
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká rodinná spolocnost hladá na riecnu lod s 12 pasaziermi, 6 Kabin, casnícku (casníka) / chyznú (chyzného) na sezonu 2022 (01.07.22 - 15.11.22) Jedna sa o kumulovanú ponuku, to znamena ponúkame len jedno pracovne miesto (casnika/chyzna v jednej osobe).
Info: [email protected], 0049/162 2341005

Ponúkaný plat Brutto 2900,00 EUR ( 2000,00 EUR Netto) plus výborný Trinkgeld, nemacká pracovná zmluva so vsetkými zákonom stanovenými poisteniami, uhradenie cestovných nákldov, ubytovanie na lodi v samostatnej Kabine, za stravu a ubytovanie sa neplatí Extra, 2 dni dovolenky a 4 dni volna/mesacne, rodinná atmosfera, moznost spoznavania nových miest v Nemecku.

Prosíme záujemcov posielat zivotopis s fotografiou : [email protected] alebo telefonicky sa uchádzat na tel. cislo 0049/162 2341005

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Samostatnost, flexibilita, prijemne vystupovanie,

Sme rodinná spolocnost (2 clenovia), nasa Spolocnost existuje 15 rokov, posádka pozostáva zo 4 clenov, riecna lod MS Liberte je 40 Metrov dlhá a ponúka dovolenku pre max. 12 pasazierov. Plavíme sa cez Nemecko, Holandsko, Francúzsko.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1947804  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac