Pracovnik v hotelierstve

Libertè-Reisen, J.&T.Magner GbR

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
15.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1700-1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká rodinná spolocnost hladá na riecnu lod s 12 pasaziermi casnícku (a) / chyznu na sezonu 2018. Jedna sa o kumulovanú ponuku. Znalost nemeckého jazyka je nutná.
Info: monika.magner@gmx.de, 0049/172 9301217

Ponúkaný plat Brutto 1700 EUR plus výborný Trinkgeld, nemacká pracovná zmluva so vsetkými zakonom stanovenymi poisteniami, uhradenie cestovných nákldov, ubytovanie na lodi v samostatnej Kabine, za stravu a ubytovanie sa neplatí Extra, rodinna atmosfera, moznost spoznavania novych miest v Nemecku, Francuzsku. Uprednostnujeme nefajciarov.

Prosíme záujemcov posilat zivotopis s fotografiou na : monika.magner@gmx.de alebo telefonicky sa uchádzat na tel. cislo 0049/172 9301217

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Samostatnost, flexibilita, prijemne vystupovanie

Sme rodinná spolocnost (2 Clenovia). Nasa Spolocnost existuje 9 rokov, máme jednu riecnu lod s 12 pasaziermi, plavime sa cez Nemecko, CZ, Pl, Hollandsko, Francúzsko.

Adresa spoločnosti

Libertè-Reisen,J.&T.Magner GbR,Nemecko
Friedrich-Ebert str.110
39590 Tangermünde
Nemecko

Kontakt

ID: 1947804   Dátum zverejnenia: 30.11.2017