Kuchár/Kuchárka

Libertè-Reisen, J.&T.Magner GbR

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
26.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
2600 EUR/mesiac, Netto 1700Eur/Mesiac, plus cca 600 Trinkgeld/Mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár na riecnej lodi pre 12 pasazierov, úlohou je samostatne pripravit jedálny lístok, príprava ranajok, obed, desert, upiect kolac.

Zamestnanec dostane nemeckú pracovú zmluvu so vsetkými zákonom stanovenými poisteniami, ubytovanie v samostatnej Kabine, za stravu a ubytovanie sa neplatí extra, preplatnie cestovných náklodov, dovolenka. Výborny Trinkgeld.

Poprosime sa uchádzat telefonicky, E-Mail, zivotopis s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Samostatnost, zrucnost, zodpovednost, flexibilita

Sme rodinná spolocnost (2 Clenovia). Nasa Spolocnost existuje 9 rokov, máme jednu riecnu lod s 12 pasaziermi, plavime sa cez Nemecko, CZ, Pl, Hollandsko, Francúzsko.

Adresa spoločnosti

Libertè-Reisen,J.&T.Magner GbR,Nemecko
Friedrich-Ebert str.110
39590 Tangermünde
Nemecko

Kontakt

ID: 1641859   Dátum zverejnenia: 4.12.2017