Online finančný sprostredkovateľ

Libertas Group s.r.o.

Drieňová 34, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
500 - 5 000 EUR/mesiacmzda nie je obmedzená, je závislá od tvojho výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj!

Do nášho teamu hľadáme šikovného obchodníka. Ak máš skúsenosti s maklérskym prostredím, pohyboval si sa v realitách, financiách alebo si zastával funkciu obchodného zástupcu, si komunikatívny, energický a cieľavedomý - v tom prípade hľadáme práve teba.

V Libertas Group máme vyvinutý vlastný online systém obchodu, ktorý ťa zaškolíme a budeš môcť vo svojej práci dosahovať výsledky podľa tvojich predstáv.

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • Telefonická a online komunikácia (mail, videochat)
  • Analýza, porovnanie produktov a následná prezentácia riešenia klientovi
  • Dohadovanie stretnutí z našej databázy a ich následná realizácia
  • Evidencia a reporting činností
  • Administratíva spojená s uzatvorením obchodu

Môžeš s nami spolupracovať aj popri inom zamestnaní či projektoch.

  • práca vo firemných priestoroch spoločnosti alebo/aj z domu
  • prideľovaní klienti z databázy spoločnosti
  • služobný telefón a notebook aj na súkromné účely
  • odborné interaktívne školenia
  • firemné teambuildingy
  • mladý, dynamický kolektív (rodinné prostredie)
  • možnosť kariérneho rastu
  • flexibilná pracovná doba - si sám sebe pánom
  • právne a účtovné služby zdarma
  • nadštandardné ohodnotenie (zarobíš si sumu, akú chceš, keďže nie si obmedzený maximálnou výškou zárobku)

Informácie o výberovom konaní

Nových uchádzačov prijímame priebežne.
Po prijatí životopisu ťa budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Pre koho je pozícia vhodná?

  • Pre človeka, ktorý sa rád vzdeláva.
  • Pre človeka, ktorý vie pohotovo a k veci reagovať na otázky.
  • Pre človeka, ktorý má nadšenie.
  • Pre človeka, ktorý dokáže zmanažovať svoj čas.
  • Pre človeka, ktorý je samostatný detailista a chce dosahovať výsledky.
  • Pre človeka, ktorý nechce zostať na základnom príjme.
  • Pre človeka, ktorý chce kariérne rásť.
  • Pre človeka, ktorého nebaví nuda a stereotyp.
  • Pre človeka, ktorý rád komunikuje s ľuďmi.

Odchyľujeme sa od bežne zaužívaných postupov v oblasti financií a meníme staré spôsoby vo finančnej oblasti. Pracujeme efektívne - online. Sme kolektív ľudí, ktorý je presvedčený, že tento druh práce sa dá robiť poctivo, kvalitne a hlavne dlhodobo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824713  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac